NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Premiera Mobilnego Escape Room na Sport Festivalu

  Firma eFactor, twórca gier i aplikacji opartych na wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR) otworzyła pierwszą w Lublinie szkołę programowania gier.


  Przedsięwzięcie przeznaczone jest dla dzieci od 6-60 lat, gdzie pod okiem praktyków będzie można stworzyć swoją pierwszą grę. W ramach dostępnych programów szkoleniowych dostępne są kursy programowania gier w Scratch, GameMaker oraz Unity3d na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz nauki będzie można też doświadczyć unikalnej zabawy i nauki w wirtualnej rzeczywistości za pośrednictwem systemu HTC VIVE i Culus Rift.
   
  Start kursów: czerwiec 2017
   
  Firma eFactor jest również twórcą pierwszego na w Polsce mobilnego escape room opartego na technologii AR i VR.

  „Stworzyliśmy niezwykłe połączenie koncepcji escape room (pokoju zagadek, z którego użytkownik musi się uwolnić) z grą typu LARP (ang. live action role-playing – odmiana gry fabularnej rozgrywana na żywo). Z jednej strony gra obfituje w zagadki, wyzwania, czy ciekawe aktywności, a z drugiej strony oparta jest na angażującym scenariuszu fabularnym, który jest odgrywany z podziałem na role. Użytkownik logując się do aplikacji dowiaduje się jaką rolę odgrywa i otrzymuje do wykonania spersonalizowane zadania. Dodatkowo, użytkownicy podzieleni są na zespoły, które muszą konkurować i współpracować, aby doprowadzić do końca historię, którą wspólnie odkrywają. Gra może odbywać się do dowolnym miejscu i czasie dla grupy od 4 do 18 osób. Wszyscy użytkownicy muszą dysponować smartfonami z systemami iOS lub Android. Na przejście scenariusza gry użytkownicy mają 60 minut.” – wyjaśnia twórca koncepcji Paweł Rut.
   
  WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://efactor.pl
  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2017 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.