NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Trwają Targi LUBSACRO

  Trwają Targi Sztuki Sakralnej i Wyposażenia Kościołów LUBSACRO. Podczas uroczystego otwarcia wydarzenia obecni byli m.in.: Jego Ekscelencja Stanisław Budzik - Arcybiskup Lubelski, Ks. Mitrat Andrzej Łoś - Sekretarz Kancelarii Diecezjalnej w Lublinie, Ks. dr Krzysztof Kwiatkowski – Kanclerz Archidiecezji Lubelskiej, Ks. Bogumił Gacka - pracownik naukowy UKSW w Warszawie, kierownik pierwszej w świecie Katedry Personalizmu Chrześcijańskiego. Inauguracji Targów towarzyszyła premiera najnowszej publikacji Wydawnictwa Gaudium "Arena Młodych - ŚDM Lublin".

   
  W trakcie uroczystego otwarcia wręczono także nagrody laureatom konkursu "Moja Parafia". Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania piękna i tradycji wspólnoty parafialnej. Konkurs odbywał się w 3 kategoriach:

  „Początkujący artysta” klasy I- III
  „Zdolny uczeń” klasy IV- VII
  „Artysta gimnazjalista”

  Komisja konkursowa wyłoniła 9 laureatów. 
  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za piękne i interesujące prace. Dziękujemy również nauczycielom za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie. I jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.
   
   
   
   
  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.