NAJBLIŻSZE IMPREZY

AKTUALNOŚCI

 • Konkurs plastyczny dla szkół

  Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „HISTORIA, to lubię!”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez całą klasę makiety przedstawiającej wybrane wydarzenie z historii Polski. Praca może zostać wykonana dowolną techniką. Makietę należy dostarczyć lub przesłać do Targów Lublin SA (Lublin, ul. Dworcowa 11) najpóźniej do 13 października 2017 roku.

   

   

  A jest o co walczyć! Na autorów najlepszej pracy czeka atrakcyjna nagroda: jednodniowa wycieczka do JuraParku w Bałtowie dla całej klasy wraz z transportem i wyżywieniem, podczas której uczniowie będą mieli możliwość poznać świat dinozaurów w wyjątkowy, niespotykany dotąd sposób (w parku Bałtowskim znajdują się modele dinozaurów w naturalnych rozmiarach). Laureaci zwiedzą również Zwierzyniec Bałtowski, którego obszar zamieszkuje ponad 1000 zwierząt pochodzących z różnych części świata. Dodatkowo, dzieciaki będą mogły bez ograniczeń korzystać z atrakcji, jakie oferuje tamtejszy park rozrywki.

   

  Wystawa wszystkich prac biorących udział w konkursie odbędzie się podczas tegorocznej edycji „Było… nie minęło” Spotkanie z historią w dniach 21-22 października 2017 roku w Targach Lublin.

   

  Szczegółowe informacje pod nr telefonów: 81 458 15 28 oraz 81 548 15 26.

   

  Kliknij, aby przeczytać REGULAMIN.

  Wstecz

 


 

 

 

 

Zobacz Targi Lublin SA w serwisie mojekonferencje.pl

Zobacz Targi Lublin w serwisie salebiznesowe.pl

 

 KOMUNIKAT
Informujemy, że firmy EXPO GUIDE i Construct Data bez naszej zgody posługują się w swojej ofercie nazwą Targi Lublin oraz nazwami poszczególnych imprez targowych, których jesteśmy organizatorem.
Targi Lublin S.A. nie są związane umową z tymi firmami i nie odpowiadają za żadne ich zobowiązania.
 


 

© 2018 Targi Lublin S. A. Wszelkie prawa zastrzeżone.