7. PKO Półmaraton Solidarności

5/20/2019 2:08:16 PM

Share

1 czerwca 2019 - 7. PKO Półmaraton Solidarności

Do biegu, gotowi, start... I już za kilka dni ulicami Świdnika i Lublina przebiegną uczestnicy 7. PKO Półmaratonu Solidarności. To już ostatnie dni, kiedy możecie zgłaszać swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu. Meta biegu zlokalizowana będzie tak jak w latach poprzednich pod dachem hali Targów Lublin S.A. 

 

 

Celem biegu jest promocja Świdnika i Lublina oraz wydarzeń związanych z "Lubelskim Lipcem 1980" i powstaniem NSZZ "Solidarność", a także promocja zdrowego stylu życia i integracja środowiska biegaczy. Zróżnicowanie terenu pozwoli uczestnikom na sprawdzenie swoich możliwości. Trasa tegorocznego biegu prezentuje się następująco:

 

Ostatnie zgłoszenia do uczestnictwa w biegu organizatorzy przyjmują do 31 maja. Nie zabraknie pozytywnych wrażeń oraz atrakcji towarzyszących. W Targach Lublin będzie zlokalizowana specjalna strefa odpoczynku i regeneracji dla biegaczy, którzy ukończą bieg.

Tego samego dnia w Targach Lublin odbędzie się Sport Festival, podczas, którego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Imprezie będzie towarzyszył także 27. Bieg Solidarności "Lubelski Lipiec 1980", podczas którego odbędą się biegi dziecięce i młodzieżowe. 

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Targach Lublin S.A.