Odwiedź Zdrowe Targi

5/13/2019 2:04:57 PM

Share

Lubisz zwracać uwagę na to co jesz? Interesują Cię produkty eko? A może chcesz prowadzić zdrowy styl życia i potrzebujesz porady eksperta? Przyjdź na Live & Breathe Expo!

Live & Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia to nowość na rynku targowym, stworzona specjalnie po to, aby kompleksowo przybliżyć  temat alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się znaczna część społeczeństwa. Zakres tematyczny wydarzenia będzie bardzo szeroki. Zwiedzający zobaczą między innymi:  wiele rodzajów żywności (bezglutenową, wegańską, bez laktozy, dla diabetyków, dla chorych na celiakię), kosmetyki ekologiczne i wegańskie, zabawki. Będzie można zaopatrzyć się w  ekologiczne suplementy diety oraz zdrowe i dietetyczne słodycze.

Mocnym merytorycznym aspektem dla branży medycznej oraz lekarzy będzie organizowana w ramach targów konferencja dla lekarzy pt. Alergologia Interdyscyplinarna, a z kolei dla szerokiej  publiczności zorganizowane zostaną targi, na których zaprezentują się producenci, dostawcy, dystrybutorzy zdrowej żywności i napojów, ekokosmetyków, wyposażenia domu. Targom towarzyszyć będą również pokazy i wykłady, traktujące o zdrowym stylu życia oraz rozwiązaniach codziennych, które zmniejszą przypadłości uczuleniowe. Targi odbywać się będą w dniach 27-28 kwietnia.

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/404002437039833/

Odwiedź stronę wydarzenia: https://targialergii.pl/targi/#o-targach