Sport Festival już 1 czerwca!

5/13/2019 2:05:36 PM

Share

Sport to zdrowie, dlatego też nie można zapomnieć o codziennej aktywności fizycznej.  Już 1 go czerwca 2019 roku w Targach Lublin odbędzie się prawdziwe święto dla miłośników biegania i szeroko pojętej aktywności fizycznej - Sport Festival.

Sport Festival to wydarzenie skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Głównym założeniem tego projektu jest popularyzowanie aktywności sportowej i zdrowego stylu życia. Z okazji Dnia Dziecka nie zabraknie, gier i zabaw dla najmłodszych. Podczas Sport Festivalu będzie można zapoznać się z ofertą klubów sportowych dla dzieci i młodzież, w których można trenować zarówno dyscypliny indywidualne jak i dyscypliny drużynowe.

Sport Festiwal to także święto lubelskich biegaczy. W sercu Sport Festiwalu – w Targach Lublin - zlokalizowana będzie meta 7. PKO Półmaratonu Solidarności oraz 27. Międzynarodowego Biegu Solidarności. Imprezie będą towarzyszyły także inne biegi: Bieg VIP, Biegi Młodzieżowe oraz Biegi Dziecięce.

Wydarzeniu towarzyszy niesamowita energia, duch walki i spora dawka dobrego humoru. Więcej informacji już wkrótce na stronie wydarzenia.