Wielka Szama w Lublinie, czyli dużo dobrego jedzenia i moc atrakcji!

5/13/2019 2:06:34 PM

Share

I edycja Festiwalu Smaków Foodtrucków

Wielkimi krokami zbliża się Wielka Szama! Do Lublina przybywają najlepsze food trucki z całej Polski serwujące najlepsze dania, a razem z nimi mistrz iluzji, atrakcje dla dzieci, strefa wirtualnej rzeczywistości i dużo więcej atrakcji!

 

27 i 28 kwietnia wszyscy sympatycy food trucków i dobrej zabawy koniecznie muszą pojawić się przy Targach Lublin. Przez cały weekend, od godziny 12, jemy i bawimy się w ramach Wielkiej Szamy, czyli pierwszej edycji Festiwalu Smaków Food Trucków.

 

Wielka Szama będzie naprawdę wielka! Impreza zgromadzi wiele food trucków serwujących oryginalne potrawy z całego świata. Od klasyki, czyli nieśmiertelnych burgerów i belgijskich frytek, po najbardziej egzotyczne smaki Azji i Dalekiego Wschodu.

 

W menu Wielkiej Szamy znajdziecie m.in. dania kuchni indyjskiej, chińskiej, tybetańskiej, meksykańskiej. Posmakujecie francuskich naleśników, hiszpańskich churrosów lub prawdziwych naturalnych lodów.

 

Pomiędzy jednym a drugim posiłkiem na wszystkich odwiedzających szykuje się moc atrakcji. Będzie pokaz utalentowanego iluzjonisty Pana Ząbka, który zdobył popularność w telewizyjnym talent show!

 

Miłośników mocnych wrażeń zapraszamy do strefy VR, gdzie za pomocą współczesnej technologii będą mogli wybrać się na spacer po kosmosie, popływać w głębi oceanu lub stanąć oko w oko z dinozaurem!

 

Nie może zabraknąć atrakcji również dla najmłodszych. Będą dmuchańce, malowanie buziek i zabawy pod opieką wykwalifikowanego animatora.

 

Podczas imprezy szykuje się też gra terenowa i wybory najsmaczniejszego food trucka. Głosujcie, jedzcie i korzystajcie z atrakcji! Jak widać, jest w czym wybierać – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Zapraszamy na Wielką Szamę w Lublinie 27-28 kwietnia na placu wystawowym przy halach Targów Lublin. W sobotę czekamy na was od godz. 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

 

 

Więcej na:

www.facebook.com/events/301336783870820/

 

Partnerzy:

Targi Lublin

Browar Amber