Wielka Szama w Lublinie!

4/16/2019 10:15:51 AM

Share

Czas na Wielką Szamę! Już 27 i 28 kwietnia odbędzie się największy zlot foodtruckowy w regionie!

Dużo kultowych food trucków, dużo pysznych potraw i dużo dobrej zabawy! Wielka Szama w Lublinie, czyli pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków zapowiada się wyjątkowo.

 

Brakowało Wam dobrego jedzenia pod chmurką? Już w ostatni weekend kwietnia szykuje się zlot food trucków: Wielka Szama w Lublinie. Na placu wystawowym przed halami Targów Lublin zaparkują mobilne restauracje serwujące pyszności z całego świata.

 

Wielka Szama to pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce w wielu miastach Polski i co roku gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków. Tym razem po raz pierwszy impreza zawita do Lublina.

 

 

W ramach Wielkiej Szamy spodziewamy się wielu food trucków. Będą najlepsze i najsmaczniejsze mobilne jadłodajnie z całej Polski. Nawet najbardziej wybredni smakosze znajdą tu coś dla siebie.

 

Wielka Szama to wysmakowana podróż przez kuchnie z całego świata. Wielbiciele food trucków będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki.

 

Na Wielkiej Szamie nie może zabraknąć klasyki street foodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy dobrze wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają także takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

 

Będzie się jadło i będzie się działo! Wielka Szama to dużo dobrego jedzenia i równie dużo dobrej zabawy. Moc atrakcji znajdą zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy imprezy!

 

Goście festiwalu będą mogli spróbować swoich sił w zawodach kulinarnych. Odbędzie się także gra terenowa. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną strefę gier i zabaw z animatorem. Spragnieni relaksu po jedzeniu i zabawie będą mogli odprężyć się przy muzyce w strefie chill-outu.

 

Wisienką na torcie Wielkiej Szamy będzie specjalny gość, którego poznacie już wkrótce.

 

Zapraszamy na Wielką Szamę w Lublinie 27 i 28 kwietnia na placu wystawowym przed halami Targów Lublin.

 

W sobotę smakujemy i bawimy się od godz. 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20.

Wstęp bezpłatny.

 

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/events/301336783870820/

 

 

Partnerzy:

Targi Lublin

Browar Amber