Poznajmy się!

Dział marketingu Targów Lublin jest częścią Agencji Interaktywnej r360! Poznań, Warszawa i Lublin - łączymy siły, by tworzyć dla Was najlepsze projekty marketingowe! Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów w zakresie marketingu, digital marketingu oraz PR. Posiadamy własny dział kreacji oraz IT, gwarantujący kontrolę nad jakością projektów.

 

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do strategii reklamy internetowej – naszymi klientami są zarówno małe firmy jak i zagraniczne koncerny i korporacje. Każdego dnia zdobywamy Wasze zaufanie i prowadzimy korzystne dla klientów kampanie reklamowe w internecie! Marketing to nasza pasja! Kochamy dobry design, a pozytywny feedback od naszych klientów dodaje nam skrzydeł i pozwala doskonalić swoje umiejętności. Wszystko po to, by Wasz biznes wzrastał i przynosił jeszcze lepsze wyniki!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i możesz nam zaufać - skroimy skuteczną kampanię pod Twój budżet reklamowy!

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

 

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Z wielką przyjemnością wyruszymy z Tobą w niezwykłą przygodę, zadbamy o Twoją markę i nakręcimy Twój biznes nie tylko w intrenecie! Spotkajmy się, porozmawiajmy i bądźmy w kontakcie!  

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Z wielką przyjemnością wyruszymy z Tobą w niezwykłą przygodę, zadbamy o Twoją markę i nakręcimy Twój biznes nie tylko w intrenecie! Spotkajmy się, porozmawiajmy i bądźmy w kontakcie!  

Skontaktuj się z nami, a my skroimy kampanię pod Twój budżet reklamowy!