Aktualności

30-11-18II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już w ten weekend. Ponad 2500 psów 220 ras w jednym miejscu.

To będzie nie lada gratka dla miłośników czworonogów! W weekend 15 i 16 grudnia w Targach Lublin odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2000 psów należących do ok. 150 ras ze wszystkich 10 grup FCI. Zgłoszone czworonogi...

Zobacz więcej

29-11-18X edycja Targów LUBSACRO już za nami!

Sztuka sakralna, wydawnictwa katolickie, turystyka religijna, budownictwo i wyposażenie kościołów, strefa fundacji i stowarzyszeń, to wszystko połączone z koncertami, 24 godzinnym uwielbieniem oraz niezwykłą Wystawą Mistrzów Malarstwa -  tak zapowiada się dziesiąta edycja Targów LUBSACRO w Lublinie.

Zobacz więcej

29-11-18Zapytanie dotyczące usług w zakresie odśnieżania dachów, dróg dojazdowych i chodników na terenie Targów Lublin S.A.

Zapraszamy do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie dotyczące usług w zakresie odśnieżania dachów, dróg dojazdowych i chodników na terenie Targów Lublin S.A.

Zobacz więcej

27-11-18VI. Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Warsztaty rękodzielnicze i plastyczne, wystawa, degustacja dań regionalnych i Święty Mikołaj – to wszystko już 4 grudnia podczas niezwykłego wydarzenia. W centrum wystawienniczym Targów Lublin odbędzie się szósta edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Prezydenta...

Zobacz więcej

23-11-18Jeden weekend – trzy wydarzenia. Targi pełną parą!

Co łączy mieszkania, piwo i małżeństwo? Targi Lublin! Już w ten weekend w naszych halach odbędą się trzy wydarzenia: Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, Targi Ona&On oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.

Zobacz więcej