Branża przemysłowa spotka się w Lublinie!

18.11.2019 17:09:51

Podziel się

IV edycja Wschodnich Dni Kooperacji (19-21.11.2019 r.)

Już jutro w Targach Lublin S.A., rozpoczyna się czwarta edycja Wschodnich Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym skierowane do szeroko pojętej branży obróbki metali, tworzyw sztucznych, elektrotechniki i usług usług na zlecenie średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Podczas targów zaprezentują się podmioty indywidualne oraz zrzeszone w klastrach branżowych.

Uroczyste otwarcie Targów odbędzie się 19 listopada o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej zlokalizowanej na Hali C. Swój udział w otwarciu zapowiedzieli przedstawiciele władz lokalnych, klastrów branżowych oraz przestawiciele lokalnego przemysłu. 

Wschodnie Dni Kooperacji są doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń branżowych oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia nie zabraknie dyskusji i prezentacji, których celem jest rozwój przedsiębiorstw przemysłowych regionu. Zaprezentują się zarówno klastry (Lubelski Klaster Lotniczy, Wschodni Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster  Kluczowy) jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi kooperacyjne. Targi są skierowane dla osób poszukujących podwykonawców, nowych technologii w przemyśle - zwłaszcza branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetycznej.

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl. Istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji w Biurze Targów podczas wydarzenia.

 

Wschodnie Dni Kooperacji odbywają się wspólnie z Targami Energetycznymi ENERGETICS – jednym z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego.

 

Wschodnie Dni Kooperacji

Wtorek                19 listopada 2019             godz. 9.00 – 17.00

Środa                    20 listopada 2019             godz. 9.00 – 17.00

Czwartek            21 listopada 2019             godz. 9.00 – 15.00

 

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

www.kooperacja.targi.lublin.pl