Dzień Dziecka w Targach Lublin!

28.05.2019 11:00:05

Podziel się

Spędź aktywny Dzień Dziecka w Targach Lublin! 1 czerwca 2019 roku, godziny 8:00-14:00!

Meta 7. PKO Półmaratonu Solidarności i 27. Międzynarodowego Biegu Solidarności „Lubelski lipiec 1980”, biegi towarzyszące oraz Sport Festival – oto atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić aktywny Dzień Dziecka w Targach Lublin! Nie zabraknie rodzinnej atmosfery, sportowych emocji i dużo dobrej zabawy!

 

Sport Festival to wydarzenie dla miłośników aktywnego stylu życia. W Dniu Dziecka skupiamy się  na najmłodszych mieszkańcach i przygotowujemy dla nich nie lada atrakcje. Najmłodsi i ich rodzice będą mogli spróbować swoich sił w różnorodnych dyscyplinach sportu, także tych olimpijskich.

 

Ergometry wioślarskie, szermierka, boccia, tenis, jazda na wrotkach, drift-trike, trampoliny, cheerleading, fitness oraz wiele innych sportowych atrakcji czeka na uczestników Aktywnego Dnia Dziecka w Targach Lublin!

 

Udział w wyżej wymienionych atrakcjach jest bezpłatny.

 

W hali Targów Lublin usytuowana będzie meta 7. PKO Półmaratonu Solidarności i 27. Międzynarodowego Biegu Solidarności „Lubelski lipiec 1980”. Organizatorzy zapraszają także do udziału w biegach dziecięcych i młodzieżowych, które będą odbywały się na terenie Targów Lublin. Gorąco zachęcamy do dopingowania wszystkich biegaczy.

 

INFORMACJE o Sport Festival >>> www.sportfestival.targi.lublin.pl

GODZINY OTWARCIA SPORT FESTIVALU – 08:00 – 14:00

WSTĘP NA SPORT FESTIVAL JEST BEZPŁATNY