IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019

25.10.2019 13:36:27

Podziel się

Największa w Polsce wystawa broni palnej oraz Zlot Miłośników Broni odbędzie się w tym roku w Targach Lublin.

Największa w Polsce wystawa broni palnej oraz Zlot Miłośników Broni odbędzie się w tym roku w Targach Lublin. Równolegle do zlotu i wystawy będą odbywać się targi  PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL  - jedno z największych wydarzeń dla branży łowieckiej i strzeleckiej w kraju.

Sobota 7 grudnia będzie domeną kolekcjonerów broni. Tego dnia odbędzie się tradycyjnie organizowana na Zlocie wystawa broni. Będzie można zobaczyć około 2,5 tysiąca sztuk broni, w tym modeli wyjątkowych i unikalnych.  W tym samym czasie w hali obok zwiedzający zapoznają się  z ofertą producentów sklepów z bronią myśliwską i sportową. Niedziela 8 grudnia oddana zostanie w ręce strzelców i sportowców. Dominującym motywem spotkania tego dnia będą kluby i stowarzyszenia strzeleckie. Zaprezentują się także firmy szkoleniowe.

Łącznie obie imprezy zajmą ponad 11 tysięcy m² czyli dwie hale wystawiennicze Targów Lublin. Będzie to zatem  jedno z największych wydarzeń o tematyce strzeleckiej i łowieckiej  w Europie.

 

Podczas Zlot Miłośników Broni Palnej odbędą się spotkania tematyczne m.in.:
1. Strzelectwo długodystansowe (Darek Topyła)
2. Strzelectwo dynamiczne (Jarek Cieślik)
3.Polska bron palna (Tomasz Ługiewicz)
4.Platforma AR, jej możliwości, tuning (Jarek Cieślik)

 

Uwaga!  Na IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji > https://zmbp.pl/