Jeden weekend – trzy wydarzenia. Targi pełną parą!

23.11.2018 12:26:10

Podziel się

Co łączy mieszkania, piwo i małżeństwo? Targi Lublin! Już w ten weekend w naszych halach odbędą się trzy wydarzenia: Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, Targi Ona&On oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.

Piwna nuda nam nie grozi

Bez względu na to, czy jesteś znawcą piwa, czy dopiero zaczynasz odkrywać swoje ulubione smaki, na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W dniach 23-24 listopada w jednym miejscu spotkasz ponad 30 najlepszych browarów rzemieślniczych zarówno z Polski jak i z zagranicy.  Przybyli goście będą mogli wybierać spośród ponad 300 piw o różnorodnym smaku i zapachu. Bajka o Dzbanie, Powab Oprycha, The Fighter,  Kamper w lesie, czy  Dziewczyna Szamana - brzmią dobrze? Smakują jeszcze lepiej! Oprócz degustacji będzie można zaczerpnąć piwnej wiedzy, tj. wziąć udział wykładach o piwowarstwie domowym. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy również na Beer Blog Day, czyli spotkanie piwnej blogosfery połączone z cyklem warsztatów i wykładów. A gdy złapie was głód – na placu przed halą znajdziecie kilkanaście foodtrucków.   

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych odbywają się w hali C. Bilety (8 zł) dostępne w kasach podczas trwania wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.targipiw.lublin.pl/aktualnosci

ONA&ON, czyli inspiracje ślubne,
studniówkowe i karnawałowe

W sobotę i niedzielę będzie można nie tylko obejrzeć, ale też wygrać suknie i garnitury! Zwiedzających czekają bowiem konkursy i kupony rabatowe.  Oprócz wystawców modowych pojawią się cukiernie, fotografowie ślubni, dekoratorzy, salony kosmetyczne, jubilerzy i wszyscy, którzy są niezbędni przy ślubie i weselu. Podczas Targów ONA&ON odbędą się pokazy mody ślubnej, bielizny, biżuterii. Tego roku zaprezentuje się ponad 100 wystawców, więc będzie w czym wybierać!

Na Targi ONA&ON zapraszamy Was do hali A. Bilety (8 zł – ulgowy, 15 zł – normalny, 20 zł – bilet dla pary) możecie kupić w kasach podczas trwania targów.

Zapraszamy na stronę targów ONA&ON  https://onaon.targi.lublin.pl/pl/107/o_targach_ona&on

Szukasz mieszkania? Przyjdź na targi!

Podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości będzie można poznać aktualne oferty deweloperów oraz pośredników w obrocie nieruchomościami. Ci, którzy cenią przestrzeń i marzą o własnym ogródku znajdą na targach ofertę domów. Na pewno będzie w czym wybierać: domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej lub  bliźniaczej albo domy z bali. Warto odwiedzić także stoiska specjalistów zajmujących się doradztwem finansowym.  Przez dwa dni targów będzie można zasięgnąć porady ekspertów, zbadać zdolność kredytową czy porównać różne oferty kredytowe.

Ekspozycję Targów Mieszkań i Nieruchomości znajdziecie w sali konferencyjnej B1 oraz holu hali A. Nie musicie iść do kasy po bilet ponieważ WSTĘP jest BEZPŁATNY!

Więcej dowiecie się na stronie: https://mieszkania.targi.lublin.pl/aktualnosci