Kiermasz Ogrodniczy EDEN

03.04.2019 17:28:54

Podziel się

Kochasz rośliny? Marzysz o pięknym ogrodzie? Przyjdź na Kiermasz Ogrodniczy Eden – znajdziesz tam kwiaty, drzewka, sadzonki, cebulki i akcesoria niezbędne do metamorfozy Twojego ogrodu.

Wystawcy z całego kraju zaprezentują drzewka i kwiaty, którymi miłośnicy zieleni udekorują swoje balkony, działki i ogrody. Pojawią się rośliny popularne w polskim ogrodnictwie, oraz mało spotykane okazy. Będą tez byliny, krzewy, trawy ozdobne, zioła i rośliny egzotyczne. Zwiedzający podczas kiermaszu znajdą inspiracje, poznają najnowsze trendy panujące w ogrodnictwie oraz będą mogli uzyskać porady dotyczące pielęgnacji swoich kwiatów. Bogato wyposażone stoiska oraz przystępne ceny umożliwią zakup wyjątkowych roślin, a także niezbędnych akcesoriów i narzędzi.

.

Kiermasz Ogrodniczy EDEN to nie tylko rośliny – pojawią się także stoiska z rękodziełem i produktami regionalnymi. Wszyscy wielbiciele rodzimych wyrobów będą mogli zaopatrzyć się    w ekologiczne i naturalne produkty. Miłośników dobrej kuchni ucieszy także Festiwal Smaków Food Trucków, odbywający się w tym samym czasie na terenie Targów Lublin.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia na terenie otwartym przed budynkiem Targów Lublin w godzinach 10:00-17:00.

🌷Bilety: wstęp na Kiermasz Ogrodniczy EDEN 2019 jest bezpłatny
🌷Wejście: Na teren Targów Lublin można wejść od ul. Piłsudskiego oraz wejść lub wjechać od ul. Dworcowej (tam też znajduje się parking).
🌷Parking:
- Parking bezpłatny - przy ul. Młyńskiej, pod wiaduktem oraz przy Arenie Lublin
- Parking płatny (10 zł za cały dzień) na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11

Kontakt: Kierownik projektu Mirosław Maciej Wituch tel: 81 458 15 49 e-mail: m.wituch@targi.lublin.pl