Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

20.05.2019 09:33:22

Podziel się

Największe spotkanie seniorów we wschodniej Polsce (25-27 października 2019)

Z roku na rok stajemy się coraz starsi. Zmieniają się nasze potrzeby i oczekiwania. Nikt z nas nie chce zostać w tyle. Chcemy się rozwijać, pielęgnować nasze pasje i cieszyć się dobrym samopoczuciem, nawet jeżeli jesteśmy w sile wieku. 

Z myślą o przyszłości jaka nas czeka tworzymy zupełnie nowy projekt, którego głównym celem będzie działanie na rzecz najstarszych członków społeczeństwa. Seniorzy są naszą ogromną wartością. To oni nas kształtują, podtrzymują rodzinne tradycje, przekazują nam pamięć o minionych czasach. 
To właśnie z myślą o nich powstały Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR.
W dniach 25-27 października do Lublina zawitają seniorzy z całego województwa lubelskiego. Nie zabraknie atrakcji, rozmów oraz wspomnień. Podczas trzech dni seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań, uczestniczyć w różnych warsztatach, szkoleniach i spotkaniach. Nie zabraknie dobrego jedzenia i muzyki. Będzie można posłuchać przebojów znanych gwiazd muzyki estradowej oraz samemu spróbować swoich sił na scenie. Dla uczestników przygotowaliśmy moc atrakcji! 
Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to także edukacja. Zależy nam na bezpieczeństwie seniorów. Poruszymy ważne tematy związane zagrożeniami jakie czekają na seniorów we współczesnym świecie.
Zapraszamy do współtworzenia tej inicjatywy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!