Mieszkaniowy zawrót głowy!

19.11.2018 11:05:34

Podziel się

Szukasz mieszkania? Planujesz budowę domu? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? 24-25 listopada odwiedź jesienną edycję Targów Mieszkań i Nieruchomości (Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11) i sprawdź najlepsze oferty z Lublina i okolic!

Dlaczego warto pojawić się na targach? Po pierwsze, deweloperzy zaprezentują  najnowsze inwestycje , m.in.: mieszkania na Sławinie czy apartamenty przy ul. Bluszczowej. Obecnie oferowane lokalizacje są bardzo atrakcyjne: otoczone zielenią, rozwiniętą infrastrukturą oraz terenami rekreacyjnymi (place zabaw, parki, ścieżki rowerowe).  Ci, którzy cenią przestrzeń i marzą o własnym ogródku znajdą na targach ofertę domów. Na pewno będzie w czym wybierać: domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej lub  bliźniaczej niedaleko Ikei i obwodnicy Lublina albo na Sławinie.   Nie zabraknie też wykonawców domów drewnianych, którzy zajmują się budową całorocznych lub letniskowych domów z bali czy domów szkieletowych (w tym również energooszczędnych).  Oprócz propozycji lubelskich deweloperów, będzie można zapoznać się z ofertą pośredników w obrocie nieruchomościami oferujących mieszkania, domy, lokale użytkowe z rynku wtórnego. 

Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu. Niezależnie czy będą to  własne środki, kredyt hipoteczny czy program „Mieszkanie dla Młodych”, warto odwiedzić na Targach  Mieszkań i Nieruchomości stoiska specjalistów, zajmujących się doradztwem finansowym.  Przez dwa dni targów będzie można zasięgnąć porady ekspertów, zbadać zdolność kredytową czy porównać różne oferty kredytowe.

WSTĘP BEZPŁATNY!

Więcej informacji na: www.mieszkania.targi.lublin.pl

24 listopada 2018                            godz. 10.00 – 18.00

25 listopada 2018                            godz. 10.00 – 17.00

Targi Lublin S.A.
Lublin, ul. Dworcowa 11