Moto Session w obiektywie

14.10.2020 12:05:47

Podziel się

Ryk silników, pisk opon, przypływ adrenaliny - poczujmy jeszcze raz tą solidną dawkę pozytywnych emocji.

Pokazy stuntu i driftu, nowości od dealerów, auta luksusowe, prawdziwe perełki wśród klasyków światowej motoryzacji, szybowce i wiatrakowce, pokazy autodetailingu, car audio i tuningu, symulator dachowania, symulator wystrzału poduszki powietrznej - a więc wszystko to, co w motoryzacji najlepsze! Właśnie tak w wielkim skrócie można podsumować Moto Session 2020 - targi motoryzacyjne połączone z emocjonującymi pokazami, które odbyły się w dn. 26-27 września b.r. To było prawdziwe święto dla fanów motoryzacji! 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ciągu tych dwóch dni! Tym bardziej, że to niełatwe czasy dla tego typu wydarzeń. Jako organizatorzy mamy jednak wielką nadzieję, że podczas wiosennej edycji zobaczymy się w większym składzie i bez ograniczeń.

Tymczasem chcemy podzielić się namiastką tych pozytywnych emocji, które towarzyszyły nam przez cały czas trwania Moto Session 2020. Koniecznie obejrzyjcie galerię zdjęć, aby wspólnie z nami wrócić pamięcią i wspomnieniami do tego co się działo.