Moto Session - ZMIANA TERMINU

27.01.2020 12:10:23

Podziel się

W dniach 26 i 27.09.2020 w Targach Lublin odbędzie się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych we Wschodniej Polsce. Moto Session to połączenie targów motoryzacyjnych z emocjonującymi wydarzeniami towarzyszącymi.

♦ Poznaj Moto Session

Podniebne akrobacje motocyklowe, nowości prezentowane przez dealerów, auta luksusowe, a także klasyki światowej motoryzacji -  to tylko mała część atrakcji, które czekać będą na zwiedzających podczas Moto Session 2020. Już 26 i 27 września w Targach Lublin odbędą się targi motoryzacyjne. Głównym punktem programu wydarzenia będzie widowiskowy pokaz w wykonaniu Mistrza Polski  FMX - Artura Puzio.

 

♦ Strefa dealerów i niezwykłe pojazdy

Moto Session to przede wszystkim wystawy samochodów i motocykli. Ponad piętnaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, a na nich niezwykłe pojazdy. Na terenie lubelskiej hali targowej zaparkują auta prezentowane przez dealerów znanych i popularnych marek. Nie zabraknie również pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Jedna z hal Targów Lublin będzie w całości poświęcona motoryzacji zabytkowej z różnych epok. W niepowtarzalny klimat retro wprowadzi zwiedzających także muzyka z urządzeń grających, o których dzisiaj mało kto pamięta.

 

♦ Ekstremalne pokazy

Ekstremalne pokazy są nieodłącznym elementem Moto Session. Ryk silników, pisk opon, jedyne w swoim rodzaju stunt&drift show i salta w powietrzu! Po raz pierwszy na Moto Session wystąpi dwukrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski Cross Country, najpopularniejszy Sky Fighters – Artur Puzio. Jak sam o sobie mówi – za cel wyznaczył sobie latać. I trzeba przyznać, że z powodzeniem realizuje to marzenie, z tą różnicą, że zamiast skrzydeł ma motocykl. To on już w kwietniu opanuje niebo przy Targach Lublin. Zabierze widzów w świat podniebnych rewolucji, zapewniając moc wrażeń do ostatniej sekundy pokazu. Jednym z najbardziej widowiskowych trików będzie CLIFFHANGER,  w którym zawodnik po wybiciu ze skoczni motocyklowej stopami chwyta kierownicę, prostuje się i podnosi ręce nad głowę.  Tego absolutnie nie można przegapić!

♦ Autodetailing – dowiesz się jak pielęgnować swój samochód

Chcesz zobaczyć z bliska, jak pracują profesjonaliści z branży detailingu? Jak w ciągu kilku godzin zwykły samochód zamienia się w prawdziwy diament? W ogromnej strefie DetailSession by MotoKasia czekać na Ciebie będą najlepsi specjaliści z dziedziny auto detailingu. Swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny efekt wykonanej usługi. Oprócz tego będzie można zobaczyć profesjonalistów w akcji podczas specjalnych pokazów.

♦ Relacja z Moto Session 2019

Moto Session
Targi Lublin S.A. | ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
26-27 września 2020
Godziny otwarcia: 10:00-17:00