PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL czyli weekend z adrenaliną!

06.12.2019 16:04:03

Podziel się

Pierwsza edycja wydarzenia PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL obfitować będzie w atrakcje, których w Lublinie jeszcze nie było. Przyjdź i przeżyj niezapomniane emocje!

11 000 m. kw. powierzchni, mnóstwo atrakcji, 100 firm z całego kraju, które zaprezentują m.in.: broń (kilkadziesiąt marek) optykę, odzież, oraz wszystkie niezbędne akcesoria łowieckie i strzeleckie - tak własnie zapowiada się premierowa edycja Targów PASJE! 7 i 8 grudnia odwiedź Tragi Lublin i przeżyj niezapomniane emocje!

  

Atrakcje dla zwiedzających:

 • Zapraszamy na atrakcje w ramach stoiska Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych z Lublina (stoisko 59) i do ich namiotu promocyjno-edukacyjnego, przy którym poprzez zabawę przekażą wiedzę o lesie, jego mieszkańcach oraz pracach gospodarczych, jakie wykonują leśnicy. Opowiedzą także o zarządzanych  Ośrodkach Hodowli Zwierzyny, a także o możliwościach wykorzystania lasu do uprawiania aktywności typu bushcraft i survival. Zaś w niedzielę 8 grudnia, odbędzie się „strefa rodzinnych rywalizacji” z nagrodami – będzie można dowiedzieć się  jak zachować się w lesie, co zabrać ze sobą na wyprawę, jakie dzikie rośliny mogą zaspokoić nasz głód lub jak odnaleźć się w przypadku zagubienia się w leśnych ostępach.
 • Tor paintballu laserowego, Mania Strzelania, stoisko 81
 • Strefa survivalu, szkolenia, prezentacje, Partyzanci Lubelszczyzny, stoisko 82 oraz teren zewnętrzny
 • Wystawa Trofeów myśliwskich oraz zwierząt spreparowanych, Lubelskie studio preparowania zwierząt i trofeów, koło łowieckie „Lis”, stoisko 87
 • Wystawa Łowiecka Klubu Kolekcjonera, Polski Związek Łowiecki zarząd okręgowy w Lublinie,  stoisko 58
 • Wystawa Broni Palnej Pro ARMA (2 500 sztuk) 
 • Degustacja dziczyzny, stoisko 89
 • Wystawa noży, stoisko 80,98-105
 • Psy myśliwskie, sokoły, Polski Związek Łowiecki zarząd okręgowy w Lublinie, stoisko 58
 • Strzelnica ASG, repliki broni krótkiej i długiej ,Spartans ASG, stoisko 88
 • Samoobrona, pierwsza pomoc, aspekty prawne dotyczące strzelectwa, Strzelnica i Centrum szkoleń strzeleckich Shooter, stoisko 85
 • Strzelnica łukowa, łuk bloczkowy, łuk hunter, łuk klasyczny, Malibu, , stoisko 90
 • Strzelnica laserowa, stoisko 97

 

Prowadzącym wydarzenie będzie Przemysław Malec, redaktor Darz Bór TV.

 

Bilety do nabycia w sprzedaży online (kliknij poniższy przycisk) oraz w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia.

KUP BILET

Atrakcje dla najmłodszych

W weekend 7-8 grudnia zapraszamy także rodziny z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy m.in. ścieżkę edukacyjną (organizator Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie) strzelnicę łukową, warsztaty rozpalania ognia i topografii, szkolenia z samoobrony czy też pierwszej pomocy. Wszystkie atrakcje dostępne bezpłatnie w ramach biletu wstępu.

 

Lublin stolicą polskiego strzelectwa

Pasje to bez dyskusyjnie największe i najlepsze wydarzenie strzeleckie w Polsce. Profesjonalne szkolenia, spotkania z największymi autorytetami, firmy oferujące broń i asortyment strzelecki, firmy szkoleniowe i strzelnice, poza tym szereg atrakcji związanych ze strzelectwem i co najważniejsze największa w Polsce wystawa broni Pro ARMA to poziom i jakość jakiego jeszcze w żadnym ośrodku targowym  w Polsce nigdy nie było.

 

Targi Pasje | Łowiectwo, Strzelectwo, Survival

7 grudnia 2019 (sobota) – godz. 10:00 – 18:00

8 grudnia 2019 (niedziela) – godz. 10:00 – 18:00

 

Szczegóły na stronie: pasje.targi.lublin.pl 

 

Bądź z nami na bieżąco na facebooku: bit.ly/2D75EdJ: