Planujesz Wesele, bal, studniówkę? Musisz tu być!

31.10.2018 10:45:18

Podziel się

Organizujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce czy balu karnawałowym? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Nie musisz tego robić! Zapraszamy na 16. już edycję Targów ONA&ON - Ślub, Studniówka, Karnawał, która odbędzie się 24 i 25 listopada. To największe i najważniejsze branżowe wydarzenie roku.

Targi ONA&ON to doskonała okazja do załatwienia wszystkich spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć kompleksową ofertę – od sukni ślubnych i wieczorowych,  garnitury, biżuterię i obrączki, fotografów i kamerzystów, oferty cukierni i florystów po usługi fryzjerskie, kosmetyczne i oferty sal bankietowych i cateringu. Wielu wystawców przygotowuje na ten dzień specjalne oferty rabatowe, bezpłatne konsultacje i wyjątkowe atrakcje.

Targom, jak co roku, towarzyszyć będą pokazy mody ślubnej i wieczorowej, na których poznamy trendy na nadchodzący sezon – zarówno dla Pań, Panów, ale też dla dzieci.  Ponadto zaplanowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można wygrać garnitury, suknię ślubną i wieczorową, obrączki i biżuterię.

https://onaon.targi.lublin.pl/aktualnosci

 

 

#

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 listopada w godzinach 10 - 18 oraz w niedzielę 25 listopada w godzinach 10 - 17

Zapraszamy do Targów Lublin

ulica Dworcowa 11