Planujesz wesele? Koniecznie odwiedź Targi Ślubne ONA&ON

21.11.2019 12:44:19

Podziel się

Już w ten weekend w Targach Lublin czekać na Was będzie ponad 130 wystawców, widowiskowe pokazy ekskluzywnych kolekcji ślubnych, a także konkursy z nagrodami!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 130 firm. To tylko mały fragment tego, co pojawi się na Targach Ślubnych ONA&ON. Już 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji  ślubnych na sezon 2020, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Z myślą o zmęczonych ślubnymi sprawunkami Panach przygotowana zostanie również specjalna strefa relaksu.
Kompleksowa oferta oraz liczne rabaty

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania wszystkich spraw związanych z organizacją wesela. Na targach zaprezentuje się ponad 130 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe,  konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawi się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu. Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. Każdy zwiedzający otrzyma również katalog z kuponami zniżkowymi.

Widowiskowe pokazy mody i najnowsze trendy

W hali targowej zorganizowana będzie przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbywać się będą pokazy ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020. W nadchodzącym sezonie królowała będzie klasyka w stylu Meghan Markle, opadające rękawki, kaskady falban oraz misterne i romantyczne koronki, występujące często w połączeniu z tiulem. Modny Pan Młody może wybrać klasyczną czerń lub granat, który jest wciąż na topie. Do łask wracają również garnitury w dość nietypowych kolorach, jak bordo i butelkowa zieleń. Do ślubnych dekoracji wkrada się błękit, a także odcienie mięty. Nie zabraknie również popularnej brzoskwini, a także mocnego akcentu w postaci fioletu. 

Do wygrania suknia, obrączki i wiele innych nagród

Przyszli państwo młodzi będą nie tylko poszukiwać inspiracji i ślubnych usługodawców. Jak co roku, na targach odbywać się będą ciekawe konkursy, w których do wygrania będą m.in. bony na suknię ślubną, garnitur, obrączki, organizery ślubne i  wiele innych niespodzianek.    

  

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych wystawcach? Codziennie sprawdzaj aktualności na stronie Targi Ślubne ONA&ON 2019https://onaon.targi.lublin.pl/aktualnosci

 

Targi Ślubne ONA&ON

+ 30 listopada (sobota) – godz. 10:00 – 17:00

+ 1 grudnia (niedziela) – godz. 10:00 – 17:00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, hala A

Wstęp:
Bilety do nabycia w sprzedaży online oraz w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia.

Ceny biletów: ulgowy – 8 zł, normalny – 15 zł, dla par – 25 zł.

 

SPRZEDAŻ INTERNETOWA: https://tobilet.pl/events/targi-ona-on/

Szczegóły na stronie: onaon.targi.lublin.pl lub facebook.com/targionaion.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie do wygrania będą wejściówki na Targi! <klik>