Przed nami XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK

25.02.2020 10:03:58

Podziel się

Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej, interesujesz się innowacyjnymi modelami ciągników? Zaplanuj czas w weekend 29 lutego – 1 marca na Targach Rolniczych AGRO-PARK. Wyjedziesz z Lublina bogatszy o wiele cennych kontaktów i nowe doświadczenia.

Targi Rolnicze w Lublinie na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, zyskując miano jednego z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce. AGR0-PARK od lat z sukcesem integruje środowisko rolnicze, zaskakuje imponującą ekspozycją i przyciąga tysiące zwiedzających. Tegoroczna, XIII edycja wydarzenia zapowiada się rekordowo, na blisko 18 tys. m2,  zaprezentuje się ponad 200 wystawców. Swoją obecność potwierdzili czołowi producenci i dystrybutorzy w branży rolniczej, a także regionalni dealerzy, ekspozycja wystawiennicza w 2020 roku będzie największą w historii. AGRO-PARK to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, która tematycznie obejmuje cały sektor rolniczy. W jednym miejscu i czasie znajdzie się wszystko, co niezbędne w prowadzeniu i rozwoju gospodarstw rolniczych.

 

Rolnicze święto w Lublinie

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych bezpłatnego szkolenia ze Strefy IRZPlus organizowanego wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie. W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą. 

 

Przyjedź na Targi w grupie

Chcesz zorganizować przyjazd ze znajomymi? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu dla grup powyżej 15 osób. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy z dofinansowaniem to  250 km. Dofinansowanie na przyjazdy obowiązuje tylko w sobotę 29 lutego. 

 

PROGRAM TARGÓW

 

29 lutego (sobota)

Sala konferencyjna B 1, parter

  • 12:00-12:30

Uroczyste otwarcie Targów AGRO-PARK

  • 13:00-15:00

Szkolenie dotyczące IRZ plus, Lubelski Oddział Regionalny Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

 

Sala konferencyjna B 2, pierwsze piętro

  • 10:00-14:00

 „Podatek VAT w rolnictwie”, Lubelska Izba Rolnicza

 

 

1 marca (niedziela) 

 Sala konferencyjna B 2, pierwsze piętro

  10:00-14:00

„Podatek VAT w rolnictwie”, Lubelska Izba Rolnicza.

 

 

 

Targi Rolnicze AGRO-PARK

Godziny otwarcia:

sobota 29.02.2020 godz. 9:00-17:00

niedziela 1.03.2020 godz. 9:00-17:00

Targi Lublin, Dworcowa 11

WSTĘP BEZPŁATNY

 

Bądź z nami na bieżąco na : www.agropark.pl i na facebooku  http://bit.ly/2UR1ZKZ