Rewia Zwierzaki z Zagrody

11.07.2018 00:00:00

Podziel się

Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne  kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin.

W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „Rewia Zwierzaki z Zagrody” będą sympatyczni goście z Ameryki Południowej – Alpaki.

Na Rewię, prosto z Bukowej Zagrody do Lublina przyjadą towarzyskie kuce szetlandzkie oraz cygański koń, rzadkiej rasy Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim błękitnym okiem. Podczas wydarzenia odbędzie się również I Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras, którą organizuje Polski Klub Królików Nowozelandzkich.

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Przy okazji wydarzenia zbierane będą środki, które zostaną przeznaczone na zaprzyjaźnione schroniska. Organizatorzy zaplanowali również pokazy edukacyjne, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo opiekować się zwierzętami w gospodarstwie.  Stowarzyszenie Pomocy Królikom opowie o tym, jak tworzyć przyjazny dla królika dom. Szczegółowo omówi to, jak dbać o zdrowie tych małych pupili i jak rozpoznać, że królik źle się czuje.  

Coś wyjątkowego znajdą też dla siebie sympatycy muzyki tradycyjnej. Wydarzeniu towarzyszyły będą występy zespołów regionalnych. Śmiałkowie, będą mogli sprawdzić się przy dojeniu sztucznej krowy, a na najmłodszych czekać będą trampoliny i słodkości. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

-------------------------------------

Rewia Zwierzaki z Zagrody

17 – 18 listopada 2018 r.

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Szczegółowe informacje:

http://zwierzakizzagrody.pl/aktualnosci

https://www.facebook.com/events/276382622986529/

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej w serwisie KUPBILECIK.pl oraz w kasie biletowej podczas wydarzenia.

Link do biletów online:

https://www.kupbilecik.pl/baza-4846-rewia.zwierzaki.z.zagrody.html