Szukasz pracy? Tu praca znajdzie Ciebie!

13.02.2019 11:02:34

Podziel się

Kilkudziesięciu wystawców i setki ofert pracy z kraju i za granicy, to wszystko już 15 marca podczas XIV edycji  Targów Pracy organizowanych przez Targi Lublin S.A i Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie.

Szukasz nowej pracy blisko domu? Zastanawiasz się nad wyjazdem zarobkowym za granicę? Poszukujesz pierwszej pracy i chcesz zdobyć doświadczenie? A może chcesz sobie dorobić w okresie wakacji? W takim razie nie może Cię zabraknąć na Targach Pracy, które odbędą się 15 marca w Targach Lublin.

W jednym miejscu będziesz mógł odwiedzić stoiska kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich znajdą się renomowane firmy takie jak: Poczta Polska S.A., Cersanit S.A., Nestle Polska, Polska Grupa Gazownictwa, Eco-Energia czy Compensa. W gronie wystawców znajdą się także agencje zatrudnienia, które oferują pracę w Holandii, Niemczech oraz Belgii.

Prace znajdą: pracownicy biurowi, specjaliści z branży IT, architekci, handlowcy, stolarze, mechanicy, blacharze, elektrycy, programiści CNC, hydraulicy, budowlańcy, dekarze, zbrojarze, magazynierzy, monterzy, ogrodnicy, pracownicy szklarni, pracownicy produkcyjni czy operatorzy wózków widłowych.

Podczas Targów Pracy będzie można porozmawiać z rekruterami i pracownikami firm oraz skonsultować swoje CV z doradcami zawodowymi. Bądź z nami! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

15 marca (piątek) 2019 r. w godz. 9:00-15:00

Hala A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku - >>KLIK<<

 

W tym samym czasie będą odbywały się Targi Edukacyjne (Hala C)