Targi Ślubne ONA&ON 2019 za nami!

01.12.2019 10:27:53

Podziel się

Olśniewające suknie ślubne, eleganckie smokingi, przepyszne torty...

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie aż 134 firm. To tylko mały fragment tego, co czekało na narzeczonych na Targach Ślubnych ONA&ON. W dniach 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełniona była po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie brakowało widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji  ślubnych na sezon 2020, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Z myślą o zmęczonych ślubnymi sprawunkami Panach na antresoli przygotowano również strefę relaksu, gdzie można było odpocząć, a nawet zagrać w gry.

Kompleksowa oferta oraz liczne rabaty

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania wszystkich spraw związanych z organizacją wesela. Na targach zaprezentowało się ponad 130 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe,  konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawiła się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu. Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. 

Widowiskowe pokazy mody i najnowsze trendy

W hali targowej zorganizowana została przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbywały się pokazy ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020. Już wiemy, że w nadchodzącym sezonie królowała będzie klasyka w stylu Meghan Markle, opadające rękawki, kaskady falban oraz misterne i romantyczne koronki, występujące często w połączeniu z tiulem. Modny Pan Młody może wybrać klasyczną czerń lub granat, który jest wciąż na topie. Do łask wracają również garnitury w dość nietypowych kolorach, jak bordo i butelkowa zieleń. Do ślubnych dekoracji wkrada się błękit, a także odcienie mięty. Nie zabraknie również popularnej brzoskwini, a także mocnego akcentu w postaci fioletu. 

  

 

Więcej o Targach Ślubnych ONA&ON

https://onaon.targi.lublin.pl/
https://facebook.com/targionaion/
https://www.instagram.com/targislubnelublin/