Targi Edukacyjne 2020 - Zostań wystawcą!

21.01.2020 12:34:59

Podziel się

Zareklamuj się swoją firmę na Targach Edukacyjnych w Lublinie! Te barwne i ciekawe targi, w atmosferze happeningu sprzyjają nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmielają młodych ludzi i ułatwiają przeprowadzanie rozmów.

Targi Edukacyjne w Lublinie to wyjątkowa przestrzeń reklamowa dla podmiotów oferujących produkty i usługi dla młodzieży. W 2019 roku wydarzenie przyciągnęło ponad 19 tysięcy zwiedzających – głównie maturzystów i gimnazjalistów, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców

To barwne i ciekawe wydarzenie, w atmosferze happeningu, sprzyja nawiązywaniu przyjaznych kontaktów. Naszymi wystawcami są głównie szkoły ponadpodstawowe i uczelnie. Do udziału w targach zapraszamy również szkoły językowe, firmy szkoleniowe oraz inne podmioty oferujące usługi dla uczniów oraz nauczycieli.

Nasze Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. Targi Lublin na dwa dni stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, także w zakresie oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży.   


Chcesz razem z nami tworzyć Targi Edukacyjne w Lublinie? 
Czekamy na Ciebie!

Kontakt dla Wystawców: 
Ewa Kołodyńska-Cioczek
tel. +48 79 79 70 235
e.kolodynska@targi.lublin.pl