TARGI GRANICE 27-28 SIERPNIA 2021

17.06.2021 13:35:59

Podziel się

Zapraszamy na specjalną edycję Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic - GRANICE 2021.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że IV edycja targów „Granice” odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia 2021 na terenie obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie i jej Centrum Lotniczego w Depułtyczach Królewskich pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Obrony Narodowej, Komendanta Głównego Straży Granicznej oraz innych służb i agend państwowych związanych z ochroną granic. Głównymi motywami przewodnimi IV edycji targów „Granice” będą:

30 – lecie Straży Granicznej, jej ewolucja, modernizacja i wyzwania

oraz

przylot i wystawa na terenie wydarzenia statków powietrznych Straży Granicznej i innych zaproszonych służb.

27 sierpnia będzie dniem targowym dla producentów technologii ochrony granic prezentujących swoje rozwiązania funkcjonariuszom SG i innych służb, a dzień 28 sierpnia jest poświęcony prezentacji aktualnej techniki Straży Granicznej, w tym statków powietrznych Straży Granicznej oraz innych sprzętów i wyposażenia SG. Wystawa jest zaplanowana na lotnisku Centrum Lotniczego Depułtycze i  jest otwarta dla publiczności.

Targi Lublin S.A. Grupa MTP, Komendant Główny Straży Granicznej oraz Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie serdecznie zapraszają wystawców, funkcjonariuszy i publiczność na „Granice 2021”.