Targi LUBDOM w październiku!

10.08.2020 10:29:06

Podziel się

Spotykamy się w jesiennej scenerii... Bo każda pora roku jest dobra by polubić swój dom!

Plan remontu spędza Wam sen z powiek? A może szukacie inspiracji żeby na nawo zaaranżować mieszkanie? Spieszymy z pomocą!  W dniach 2 - 4 października koniecznie odwiedźcie Targi LUBDOM | Budownictwo Architektura Aranżacje Ogród oraz II Lubelski Kongres Designu i Architektury.  W ciągu zaledwie jedno dnia zaplanujecie budowę domu lub remont mieszkania od A do Z, poznacie najnowsze trendy wnętrzarskie, skorzystacie z fachowych porad.

 

Z kim spotkamy się na Targach?

Odwiedzający LUBDOM będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą wystawców. Swoje usługi zaprezentują renomowani przedsiębiorcy z branży budowlanej, którzy posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Wśród wystawców znajdą się m.in. dostawcy materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami grzewczymi i kominkowymi, bezpieczeństwem domu oraz innowacjami w budownictwie.

 

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach ofertę architektury ogrodowej oraz roślin i kwiatów. Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. wykonawcy podłóg, producenci armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, szerokiej gamy dekoracji czy tekstyliów. Będzie to możliwość nie tylko inspiracji nowoczesnymi trendami, ale także możliwość nawiązania kontaktów z projektantami, którzy pozwolą nam na zaaranżowanie swojej przestrzeni.  

 

II Lubelski Kongres Designu i Architektury i Gość Specjalny - Tomasz Pągowski!

Projektanci, architekci oraz pasjonaci designu po raz drugi spotkają się na Lubelskim Kongresie Designu i Architektury, który odbędzie się w ramach Targów LUBDOM. Kongres to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: projektantów, architektów, trenerów,  instytucji branżowych, firm komercyjnych. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia skupiającego w jednym miejscu wszystkich, którzy są związani ze wzornictwem,  projektowaniem czy architekturą.

 

W ciągu dwóch dni (3-4 października) uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w szkoleniach, spotkaniach i debatach. Jerzy Osika – wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu i trendów konsumenckich opowie o nowościach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień/zimna 2020/2021 według nowojorskiej agencji Fashion Snoop oraz o tym jak przygotować stoisko targowe, które przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Nie zabraknie także warsztatów dla przedsiębiorców, pracowników obsługi klienta, sprzedawców czy studentów o efektywnej komunikacji interpersonalnej, które poprowadzi Monika Borowska - projektant wnętrz, właściciel firmy Aura Monika Borowska. 

 

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski - projektant wnętrz z ponad 20 letnim doświadczeniem, konstruktor, pasjonat drewna, muzyk sceny klubowej, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom”... Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Podczas Kongresu Tomasz Pągowski opowie o trendach wnętrzarskich na nadchodzący sezon oraz spotka się z uczestnikami w specjalnie przygotowanej strefie. Na spotkanie z Tomaszem Pągowskim zapraszamy 3 października!

 

 

Uroczyste otwarcie Targów LUBDOM odbędzie się w piątek (2 październik 2020r.) o godzinie 13:00. Wspólnie z Targami LUBDOM, jak co roku, odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.

 

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

 

2 października 2020                  godz. 12.00 – 17.00        PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

3 października 2020                  godz. 10.00 – 17.00

4 października 2020                  godz. 10.00 – 17.00