Targi LUBDREW & METALL już w piątek

28.09.2020 15:01:49

Podziel się

Zbliża się najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży obróbki drewna i metalu.

2 października (piątek) rozpocznie IX edycja Międzynarodowych Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL. Trwające 3 dni Targi (2-4 października) są jedynym specjalistycznym wydarzeniem we Wschodniej Polsce skierowanym do przedstawicieli branży drzewnej i obróbki metali

 

Targi LUBDREW & METALL to obowiązkowa pozycja w kalendarzu właścicieli i pracowników zakładów stolarskich i parkieciarskich, tartaków, składów drewna,  producentów mebli oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obróbką drewna, a także dla przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych).

 

LUBDREW & METALL to wydarzenie, które jest nie tylko świetną okazją do zapoznania się z nowościami w branży obróbki drewna i metalu, ale przede wszystkim szansą na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. To także szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń oraz informacji.

 

W tym roku, po za firmami oferującymi produkty i usługi w zakresie obróbki drewna,  na Targach LUBDREW & METALL zaprezentują się także wystawcy specjalizujący się w obróbce metali. Wśród produktów prezentowanych w strefie obróbki drewna znajdą się m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna i przemysłu meblarskiego,  oprogramowanie, materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Z kolei strefa obróbki metali obejmie m.in.: maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki,  prasy krawędziowe czy narzędzia precyzyjne.

 

Bezpieczeństwo uczestników wydarzenia to kwestia priorytetowa dla organizatorów. „–W  trosce o zdrowie Zwiedzających i Wystawców wdrożyliśmy specjalne standardy umożliwiające bezpieczną organizację wydarzeń.  Regularna dezynfekcja powierzchni użytkowych, obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk, zapewnienie cyrkulacji powietrza czy nakaz zachowania dystansu społecznego to tylko niektóre zasady obowiązujących procedur bezpieczeństwa.” - podkreślają organizatorzy.

 

Wstęp na Targi LUBDREW & METALL jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej.

 

Pobierz bezpłatny bilet wstępu

Tradycyjnie już w tym samym czasie odbędą się Targi LUBDOM Budownictwo Architektura Aranżacje Ogród. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim, którzy planują budowę domu lub remont mieszkania, chcą na nowo urządzić swoje wnętrze lub poszukują inspiracji.  

 

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

Ekspozycja dla zwiedzających czynna w godz.: 

2 października 2020  godz. 12.00 – 17.00

3 października 2020  godz. 10.00 – 17.00

4 października 2020  godz. 10.00 – 17.00

Targi Lublin S.A.     
ul. Dworcowa 11, Lublin

Szczegóły: lubdrew.pl | lubdom.targi.lublin.pl