Targi LUBDREW & METALL - spotkanie profesjonalistów z branży obróbki drewna i metalu

16.08.2020 10:43:15

Podziel się

Wspólnie zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia obydwóch branż.

Jesienią Targi Lublin staną się miejscem spotkania profesjonalistów z branży obróbki drewna i metalu. A to wszystko oczywiście za sprawą Międzynarodowych Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL, które odbędą się w dniach 2-4 października. Tematem wiodącym tegorocznej edycji Targów LUBDREW & METALL będą nowoczesne technologie w branży drzewnej i obróbki metalu oraz trendy w meblarstwie.

Dla kogo?

Targi LUBDREW & METALL to jedyna inicjatywa mająca na celu prezentację firm działających w sektorze drzewnym oraz metalowym w tym regionie kraju. To świetne miejsce do spotkań producentów mebli,  właścicieli i pracowników składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich czy zakładów parkieciarskich, a także przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych).

Dlaczego warto?

LUBDREW & METALL to wydarzenie, które jest nie tylko świetną okazją do zapoznania się z nowościami w branży obróbki drewna i metalu, ale przede wszystkim szansą na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. Trwające 3 dni spotkanie stwarza szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń oraz informacji.

Co nowego?

W tym roku, po za firmami oferującymi produkty i usługi w zakresie obróbki drewna,  na Targach LUBDREW & METALL zaprezentują się także wystawcy specjalizujący się w obróbce metali. Wśród produktów prezentowanych w strefie obróbki drewna znajdą się m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna i przemysłu meblarskiego,  oprogramowanie, materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria, narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Z kolei strefa obróbki metali obejmie m.in.: maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki,  prasy krawędziowe czy narzędzia precyzyjne.

Zasady wstępu

Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej.

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

2-4 października 2020         
Targi Lublin S.A.     
ul. Dworcowa 11, Lublin

Szczegóły: www.lubdrew.pl