Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2019 / ZAREJESTRUJ SIĘ!

11.02.2019 15:51:24

Podziel się

Trwa rejestracja na Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2019! Pracujesz w branży drzewnej - LUBDREW odwiedzasz bezpłatnie!

Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą i unosi się zapach drewna. W dniach 22-24 marca odbędzie się specjalistyczne wydarzenie jakim są Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2019. Właśnie ruszyła rejestracja na to wyjątkowe spotkanie dla profesjonalistów z branży drzewnej.

Targi Obróbki Drewna LUBDREW to wydarzenie specjalistyczne skierowane do profesjonalistów. Zapraszamy na nie serdecznie właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich i meblarskich. W jednym miejscu spotykają się specjaliści z całego kraju as także zza wschodniej granicy.

Będą to trzy niezwykle intensywne dni pełne rozmów, wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Wystawcy zaprezentują najnowsze maszyny i urządzenia nie tylko do obróbki drewna, ale także dla przemysłu meblarskiego. Zaletą Targów Obróbki Drewna LUBDREW jest możliwość zobaczenia jak na żywo pracują wspomniane urządzenia.

Specjaliści z branży mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w Targach po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów podczas wydarzenia. Osoby niezarejestrowane wchodzą na targi zgodnie z zasadami wstępu na Targi Budowlane LUBDOM.

W celu rejestracji zapraszamy na stronę wydarzenia.

Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2019

Ul. Dworcowa 11, Targi Lublin

22-24 marca 2019