Trwają GRANICE 2019...

16.09.2019 10:36:30

Podziel się

Wybierasz się na Wschodnią Konferencję i Targi Ochrony Granic - GRANICE 2019? Koniecznie zapoznaj się z informacjami dla zwiedzających...

Dziś (25 września) w Targach Lublin rozpoczyna się trzecia edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic. GRANICE 2019 to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone prezentacji formacji działających na granicach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji i targów będzie bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze na polskich granicach oraz granicy zewnętrznej UE.

>>> Oficjalne otwarcie "GRANIC 2019" za nami


>>> PROGRAM KONFERENCJI 

Jeśli wybierają się Państwo na Wschodnią Konferencję i Targi Ochrony Granic GRANICE prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.


GODZINY OTWARCIA TARGÓW

  • 25 września (środa) | godz. 9:00 – 17:00
  • 26 września (czwartek) | godz. 9:00 – 14:00

ZASADY WSTĘPU

Wstęp limitowany, tylko dla osób posiadających zaproszenie zaproszenie Targów Lublin S.A. oraz Grupy MTP.

Wstęp wolny na konferencję i targi dla: pracowników i funkcjonariuszy KAS i Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, innych służb mundurowych oraz organów, agend państwowych i samorządowych, pracowników uczelni wyższych.

Wystawcy Targów GRANICE 2019 – wstęp wolny na konferencję w ramach pakietu wystawcy.

Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, konieczna rejestracja internetowa zaproszenia.

> ZAREJESTRUJ ZAPROSZENIE

Istnieje możliwość wykupienia biletu wstępu dla podmiotów komercyjnych niebędących wystawcami Targów GRANICE 2019.

> Nie posiadasz zaproszenia, a jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu? – Skontaktuj się z nami. 


 

STREFA BEZPIECZEŃSTWA
W trakcie Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic – GRANICE (25– 26 września 2019) wszystkie osoby cywilne wchodzące na halę targów (A) muszą przejść przez strefę bezpieczeństwa (bramki, rtg). Prosimy o wyrozumiałość i nie wnoszenie niebezpiecznych narzędzi (noże, broń palna, pneumatyczna, gazowa i inne przedmioty uznane za niebezpieczne). Osoby posiadające przedmioty niebezpieczne nie będą wpuszczone na teren targów.

Nie dotyczy to: wystawców uprawnionych do prezentacji, jak i konwojowania broni w związku z udziałem w Targach GRANICE 2019 oraz funkcjonariuszy służb mundurowych.


JAK DOJECHAĆ

Czynne wejścia na teren Targów:
od al. Piłsudskiego
od ul. Dworcowej

Wybierasz się komunikacją miejską?
od al. Piłsudskiego: przystanek Targi Lublin 01, Targi Lublin 02 – linie autobusowe – 020, 030, 151, 152, 154, 155
od ul. Lubelskiego Lipca: przystanek Targi Lublin 03 – linie autobusowe 001, 013, 030, 034, 045, 161
od ul. Trasa Zielona: przystanek Targi Lublin 04 – linie autobusowe 001, 006, 013
od ul. Plac Dworcowy: przystanek Dworzec Gł. PKP 01 – linie autobusowe – 001, 013, 045, 161, przystanek Dworzec Gł. PKP 02 – linie autobusowe – 001, 013, 030, 034, 045, 161

Wybierasz się własnym środkiem transportu?
Dojedziesz na teren Targów Lublin od ul. Dworcowej


GDZIE ZAPARKOWAĆ

Parking dla zwiedzających i wystawców w czasie trwania Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic jest bezpłatny.

 


 

Na wydarzeniu swoją obecność zapowiedzieli m.in.: Nadinspektor Piotr Walczak – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Szef Krajowej Administracji Skarbowej, Sylwester Tułajew –  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Artur Soboń – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Wiodącym partnerem merytorycznym tegorocznej edycji Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic jest Krajowa Administracja Skarbowa, a także podlegająca jej Służba Celno-Skarbowa, która obecnie przechodzi proces intensywnej modernizacji technicznej. KAS planuje i wdraża szereg interesujących dla producentów rozwiązań w ramach programów: „Cyfrowa Granica”; „Porty 24”; oraz „TORY 24”. Będą to tematy konferencji towarzyszącej wydarzeniu.

Wydarzenie dedykowane jest szczególnie pracownikom i funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej i Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, a także innym służbom mundurowym. Na wydarzeniu pojawią się także funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Ochrony Kolei oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Organizatorzy zapraszają również pracowników urzędów państwowych i samorządowych, uczelni wyższych dziennikarzy
i ekspertów.

Dopełnieniem konferencji będą targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci szeroko rozumianego wyposażenia, urządzeń i technologii, przeznaczonych dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych oraz kontroli sanitarnej i weterynaryjnej na granicach.

Więcej informacji: https://granice.targi.lublin.pl/