Ukochoj sie z QCZAJem w Lublinie

27.08.2018 00:00:00

Podziel się

Jeśli zdrowy styl życia, aktywność fizyczna i samorealizacja to wartości do których dążysz, a inspiracja i motywacja to to czego poszukujesz - 29 września musisz pojawić się w Targach Lublin.

Centrum Pozytywnych Przemian i Targi Lublin S.A. zapraszają na pierwsze takie wydarzenie w Lublinie:

Ukochoj sie z QCZAJem w Lublinie to połączenie przemówień z równie ważnymi występami fantastycznych gości - inspirująca całość będzie przygotowana tak,by każdy odnalazł coś dla siebie. To wydarzenie skierowane do każdego. Poczuj niesamowite emocje które zainspirują do pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Gościem specjalnym wydarzenia jest trener performer Daniel Józek Qczaj.

Jego główny cel to motywacja do sportu, ale przede wszystkim radość życia, dawanie innym pozytywnej emocji. Jego bezpośredniość, otwartość i empatia w krótkim czasie spowodowały dynamiczny wzrost fanów na profilach społecznościowych jak również zainteresowanie mediów. Qczaj motywuje w zupełnie inny sposób niż znani internetowi motywatorzy, używając prostych, a zarazem dosadnych argumentów, trafia w sedno, mówi o kwestiach trudnych, trafiając do ludzi.

Pieniądze pozyskane z zakupionych Cegiełek w postaci biletów wstępu na wydarzenie zostaną przeznaczone na uczestnictwo w PROJEKCIE młodzieży, która rozpoczyna samodzielne życie po opuszczeniu domu dziecka i kobietom z domu samotnej matki. Dzięki tej inicjatywie, również i ci uczestnicy będą mogli poznać aktualne i skuteczne zasady zdrowego stylu życia i wziąć udział w programie związanym z rozwojem osobistym.

Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie obejrzyj ten film: >>> KLIK <<< 
Chcesz kupić bilet na wydarzenie? Wejdź tu >>> KLIK <<<