UslugidlaSacro.pl nowy projekt Targów Lublin S.A.

09.07.2021 14:29:44

Podziel się

Zaprezentuj swoją firmę w katalogu on-line!

Uslugidlasacro.pl to nowy projekt opracowany przez Targi Lublin S.A., który jest organizatorem jednych z najważniejszych targów sakralnych w Polsce. 10 edycja Targów Sakralnych LUBSACRO odbyła się w Targach Lublin w 2018 roku. 

 

W dobie pandemii, ograniczeń i dystansu społecznego kontakty handlowe zawierane podczas targów musiały zostać zastąpione przez nowe kanały komunikacji. Główną rolę prezentacji oferty przejął Internet, który pozwala na największą aktualność prezentowanej oferty oraz dotarcie do parafii i instytucji kościelnych w dowolnym momencie.

 

Wychodząc na przeciw ograniczeniom jakie przyniosła nam pandemia oraz oczekiwaniom osób zajmujących się procesami zakupowymi w parafiach, zakonach oraz innych obiektach kultu religijnego, powstaje Katalog on-line uslugidlasacro.pl. Prezentacja w katalogu powala na bezpośrednie dotarcie do osób zainteresowanych usługami z branży sakralnej. 

 

Katalog pozwala na szeroką prezentację usług dla branży sakralnej i został podzielony na kategorie, które pozwolą w łatwy sposób odnaleźć Klientom usługodawców.


Katalog on-line uslugidlasacro.pl daje różne możliwości dotarcia do nowych Klientów.

 

  • Wpis do katalogu on-line wydawanego kwartalnie, który będzie rozsyłany do diecezji, parafii i miejsc związanych z kultem religijnym
  • Reklamę wizualną zamieszczoną w katalogu on-line
  • Reklamę banerową z aktywnym linkiem umieszczoną na stronie uslugidlasacro.pl
  • Stałą e-wizytówkę na stronie uslugidlasacro.pl
  • Specjalistyczny artykuł sponsorowany zamieszczony w sekcji "Okiem eksperta" na stronie uslugidlasacro.pl

 

Wystawcy, którzy zaprezentują się w Katalogu on-line uslugidlasacro.pl, przygotowują całą gamę produktów, które służą poprawie estetyki obiektów sakralnych, ich funkcjonalności, praktyczności i bezpieczeństwa wiernych.

 

Najbliższe wydanie katalogu jest zaplanowane na 15 września. Przyjmujemy zgłoszenia do 30 sierpnia. Skontaktuj się z nami, zareklamuj swoją firmę, zbuduj jej silną pozycję na rynku i zdobądź nowych Klientów! 

Kierownik Projektru