Widowiskowe pokazy kolekcji ślubnych w tym tygodniu w Targach Lublin!

25.10.2019 15:24:31

Podziel się

Planujesz wesele? Nie może Cię zabraknąć w Targach Lublin w ostatni weekend listopada!

W weekend 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Na Targach Ślubnych ONA&ON 2019 zaprezentuje się ponad 130 wystawców - od mody i urody, przez dekoracje, torty, biżuterię, usługi foto i video aż po auta do ślubu. Na narzeczonych i ich najbliższych czekać będą widowiskowe pokazy ekskluzywnych kolekcji  ślubnych na sezon 2020  oraz konkursy, w których wygrać będzie można obrączki, garnitur, a nawet suknię ślubną.

 

W ciągu dwóch dni targów zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty wystawców, znaleźć inspirację i skorzystać z bezcennej wiedzy najlepszych ekspertów z branży ślubnej i eventowej. Zaprezentowane będą najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu. Zwiedzający, biorący udział w Targach Ślubnych w Lublinie mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne.

 

Targi Ślubne ONA&ON 2019 to największy tego typu event w województwie lubelskim, więc jeśli planujesz ślub, wesele lub inne ważne wydarzenie to nie może Cię zabraknąć w Targach Lublin w weekend na przełomie listopada i grudnia.

Targi Ślubne Ona&On

30 listopada - 1 grudnia 2019 | Godziny otwarcia: 10:00-17:00  
Hala A, Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Wstęp: Bilety do nabycia już teraz w sprzedaży online, a także w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia.

BILETY: https://tobilet.pl/events/targi-ona-on/

Więcej o Targach Ślubnych ONA&ON

https://onaon.targi.lublin.pl/
https://facebook.com/targionaion/
https://www.instagram.com/targislubnelublin/