Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze”

21.12.2018 14:26:00

Podziel się

Świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie, ukaże się dzieciom w Targach Lublin od 12 stycznia. Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” będzie nie tylko ciekawą lekcją, ale też niezwykłą przygodą dla małych i dużych. Sprawdź jak wyglądały prehistoryczne gady!

Oprócz najbardziej znanego Tyranozaura, na wystawie zagości wiele innych znanych i mniej znanych gadów prehistorycznych. Będzie można zobaczyć tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury, dilofozaury. Dzieci poznają ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców. Dodatkiem do plansz będzie szkielet młodego T.rexa!

Wszystko to w ciekawej formie 3D, dzięki której dinozaury będą wyglądać jak ożywione, a nawet wychodzące z obrazów! Efekt trójwymiarowości będzie robił wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach, dlatego wystawa otwarta jest dla dzieci i dorosłych, zarówno zwiedzających indywidualnie, jak i grupowo.

Wystawa będzie czynna w dniach 12-27 stycznia w Targach Lublin przy ulicy Dworcowej 11. 

Od poniedziałku do piątku wystawa będzie otwarta w godzinach 09:00-16:00, a w soboty i niedziele w godzinach        13:00-17:00. Dinozaury będzie można zobaczyć także w czasie ferii zimowych.

UWAGA! Kasa jest zamykana pół godziny przed zamknięciem wystawy. Płatność tylko gotówką.

Cennik:

bilet normalny: 15 zł

bilet ulgowy: 12 zł

bilet grupowy: 10zł