Wystawa mistrzów malarstwa – sprawdź w jaki dzień możesz przyjść

20.11.2018 16:17:57

Podziel się

Oglądaliście kiedyś dzieła Leonarda da Vinci, Rubensa czy Rafaela w okularach 3D? Jeśli nie to teraz macie okazję! Dzieła wielkich mistrzów malarstwa w trójwymiarze już są w Targach Lublin i czekają na zwiedzających.

Wystawa jest otwarta do 9 grudnia, także w soboty i niedziele.  Zwracamy uwagę, że w dniach 22-25.11.2018 wyjątkowo będzie zamknięta. Poza tymi dniami można oglądać obrazy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 13:00-17:00.

„Chrześcijaństwo w trójwymiarze” to niezwykła wystawa nie tylko dla zainteresowanych religią, ale też dla miłośników sztuki i nowych doświadczeń. Obrazy w formacie 3D będą ciekawą atrakcją dla młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych. Obejrzenie wystawy całą klasą może być alternatywną formą lekcji sztuki, historii czy religii. Można zobaczyć reprodukcje obrazów takich artystów jak Salvador Dali, Caravaggio, Rubens, Raffaello Santi, Dali, Bouguereau, Ingres, Ajwazowski, Stomer, Tiepolo, Bloch, De La Tour, Girarget, Bourdon. Łącznie ponad 40 dzieł z różnych epok.

Ceny biletów:

  • Normalny – 15 zł
  • Ulgowy – 12 zł
  • Grupowy – 10 zł
#

Spodek

Oglądaliście kiedyś dzieła Leonarda da Vinci, Rubensa czy Rafaela w okularach 3D? Jeśli nie to teraz macie okazję! Dzieła wielkich mistrzów malarstwa w trójwymiarze już są w Targach Lublin i czekają na zwiedzających.

Targi Lublin

www.mtp.pl

Chrześcijaństwo w trójwymiarze” to niezwykła wystawa nie tylko dla zainteresowanych religią, ale też dla miłośników sztuki i nowych doświadczeń. Obrazy w formacie 3D będą ciekawą atrakcją dla młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych. Obejrzenie wystawy całą klasą może być alternatywną formą lekcji sztuki, historii czy religii. Można zobaczyć reprodukcje obrazów takich artystów jak Salvador Dali, Caravaggio, Rubens, Raffaello Santi, Dali, Bouguereau, Ingres, Ajwazowski, Stomer, Tiepolo, Bloch, De La Tour, Girarget, Bourdon. Łącznie ponad 40 dzieł z różnych epok.

#

Spodek raz jeszcze

Chrześcijaństwo w trójwymiarze” to niezwykła wystawa nie tylko dla zainteresowanych religią, ale też dla miłośników sztuki i nowych doświadczeń. Obrazy w formacie 3D będą ciekawą atrakcją dla młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych. Obejrzenie wystawy całą klasą może być alternatywną formą lekcji sztuki, historii czy religii.

ładnie wygląda

Oczywiście, że tak!