Wystawa Roślin Owadożernych "ATAK GIGANTÓW" - UWAGA NOWY TERMIN!

07.05.2020 15:33:21

Podziel się

NAJWIĘKSZE WYDARZENIE NA ŚWIECIE!

Komunikat:

 

Informujemy, że organizatorzy wydarzenia ATAK Gigantów - Festiwal Roślin Owadożernych - Lublin oraz Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów - Lublin podjęli decyzję o zmianie terminu wystawy. Odbędzie się ona w Targach Lublin w dniach 13-14 marca 2021 roku.

Wszelkie zapytania odnośnie wystawy proszę kierować bezpośrednio do organizatorów wydarzenia. Bilety zakupione on-line zachowują swoją ważność.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjdź do bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach. Udaj się w dziką podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów.

 

Zobacz co potrafią, a nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom!

 

Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkich tych bohaterów poznasz razem z nami...!

 

Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zielone potwory wypełzną ze swoich doniczek i wybiorą się na dzikie polowanie…

Wyobrażacie to sobie? Musicie to zobaczyć!

 

Krótko mówiąc, gigantyczne show nadchodzi!

 

WWW.FESTIWALROSLIN.PL

 

IMPREZĄ TOWARZYSZĄCĄ – ODBYWAJĄCĄ SIĘ JEDNOCZEŚNIE JEST:

ŚWIATOWA WYSTAWA ORCHIDEI, BONSAI I SUKULENTÓW

 

Prawdziwa eksplozja kwiatów! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Lublin!

 

Poczuj niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów. Zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu.

 

Wybitne arcydzieła bonsai prawdziwych Mistrzów. Unikatowe perły fantastycznych orchidei i osobliwie okrutne piękności sukulentów.

 

To właśnie one zagrają główną rolę w tym spektaklu! Nie możesz tego przegapić!

 

Po raz pierwszy na wschodzie Polski! Największe wydarzenie o takim charakterze w Europie!

 

Ogromne aranżacje, niesztampowe wystawy z najciekawszych okazów z całego świata zaskakują odwiedzających Światową Wystawę w całej Polsce.

 

Wydarzenie jest jeszcze ciekawsze dzięki interesującym prelekcjom, pokazom i przeróżnym występom, które uświetniają całą idee Światowej Wystawy.

 

WWW.SWIATOWAWYSTAWA.PL

Po więcej informacji prosimy o kontakt:

Paulina Puzia

media@festiwalroslin.pl

Tel. +48 732 755 464