Z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie Black Friday trwa cały miesiąc!

29.11.2019 14:41:54

Podziel się

Z tej okazji WSPA przygotowała coś specjalnego. Już od 29 listopada aż do końca grudnia można skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na ofertę Studiów Podyplomowych WSPA w Lublinie.

Z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie Black Friday trwa cały miesiąc! Z tej okazji WSPA przygotowała coś specjalnego. Już od 29 listopada aż do końca grudnia można skorzystać z wyjątkowej 20% zniżki na ofertę Studiów Podyplomowych WSPA w Lublinie. 

Studia podyplomowe w WSPA to oferta dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Umożliwią one pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy w danej dziedzinie oraz pozwolą na zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczeń, które następnie usprawnią i ułatwią Państwu pracę oraz zwiększą Państwa konkurencyjność na rynku pracy.

Ponadto studia w WSPA są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów zawodowych i osobistych. Kadra dydaktyczna złożona z praktyków oraz studenci posiadający różne doświadczenia zawodowe pozwalają na wymianę informacji i analizę materiału w szerokim zakresie odnoszącym się do praktyki.

Szczegóły: http://bit.ly/wspapodyplomowe