Zaprezentuj swoją firmę na Targach Energetycznych ENERGETICS

03.06.2019 10:21:45

Podziel się

Dołącz do grona Wystawców już dziś!

Nowości i premiery rynkowe, współpraca międzynarodowa, szkolenia, konferencje, seminaria - właśnie tak w skrócie można opisać Targi Energetyczne ENERGETICS, które odbędą się w dn. 19-21 listopada 2019 r. 

ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą Targów ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy. ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.


Zastanawiasz się, czy to miejsce dla Twojej firmy? Sprawdź >>> Zakres Tematyczny


Firmy zainteresowane udziałem w Targach zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w zakładce "Dla Wystawców".

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości >>> Wyślij zapytanie