13-14 kwietnia 2024 - kolejna edycja Targów Budowlanych LUBDOM!

Podziel się

Targi Budowlane LUBDOM 2024 - nowoczesne budownictwo, energooszczędność, nieszablonowe rozwiązania technologiczne, inteligentny dom, stolarka drzwiowa i okienna, odpowiadająca aktualnym trendom branży budownictwa, zebrane w jednym miejscu. Jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce już w kwietniu w Targach Lublin.

 

43. edycja Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się już w kwietniu!

 

W dniach 13-14 kwietnia 2024 roku na terenie Targów Lublin odbędzie się kolejna edycja Targów branży budowlanej, architektonicznej i wykończenia wnętrz. Już w kwietniu 2024 roku czeka nas najważniejsze spotkanie branży budowlanej w regionie. Wiosenne inspiracje, aktualne trendy branży budowlanej, nowoczesne technologie, doradztwo budowlane, odpowiadające bieżącym potrzebom klientów indywidualnych oraz inwestorów i wiele więcej.

 

LUBDOM 2024 to między innymi:

  • Wystawcy prezentujący najświeższe nowinki technologiczne ze świata designu, architektury i budownictwa,
  • Przegląd ofert dystrybutorów nowoczesnych pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, innowacyjnych systemów kominkowych, termoizolacji cienkowarstwowej.
  • Specjaliści od instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych.
  • Wystawy największych liderów branży budowlanej i meblarskiej na Polski rynku
  • Eksperci w zakresie branży meblarskiej, dystrybutorzy podłóg i drzwi, producenci certyfikowanych wyrobów z różnych rodzajów stali i przedstawiciele stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych,
  • Wystawy nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
  • Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury.

 

Już w kwietniu 2024 tysiące Zwiedzających, pasjonatów budownictwa, architektury i wystroju wnętrz będzie miało okazję zapoznać się z aktualnymi trendami branży budowlanej, zaczerpnąć nieco wiosennych inspiracji oraz skorzystać z możliwości fachowego doradztwa!

 


13 - 14 kwietnia 2024 Targi LUBDOM, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

WSTĘP WOLNY!

 

Więcej informacji na stronie internetowej: lubdom.targi.lublin.pl