3k6 Festiwal Gier już w kwietniu w Targach Lublin

Podziel się

3k6 Festiwal Gier 22-23 kwietnia w Targach Lublin! Największe wydarzenie planszówkowe po prawej stronie Wisły.

3k6 Festiwal Gier, 22-23 kwietnia w Targach Lublin!

3k6 Festiwal Gier to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Polski. Już 22 i 23 kwietnia w hali Targów Lublin będą czekać na Was:

  • setki gier planszowych,
  • najlepsi mistrzowie RPG,
  • stoiska czołowych wydawnictw gier,
  • goście, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą,
  • mnóstwo dodatkowych atrakcji.

3k6 Festiwal Gier to wydarzenie idealne dla rodzin, zapalonych graczy, ale nie tylko! Jeśli gracie w planszówki tylko od czasu do czasu lub dopiero chcecie je poznać, to również świetnie się tutaj odnajdziecie.

Gry RPG stanowią nieodłączną częścią Festiwalu Gier 3k6. W RPGach odnajdą się zarówno najmłodsi, dla których mogą być to pierwsze kroki w tego typu grach, czy starzy wyjadacze, którzy sesje mogą rozgrywać bez podręczników! Będziecie mogli przenieść się między innymi do Śródziemia, Starego Świata, Faerunu, Postapokaliptycznych Stanów Zjednoczonych oraz licznych, innych uniwersów. 

Podczas wydarzenia 3k6 chętni powalczą o Puchar Lubelszczyzny w Neuroshimę Hex! Turniej będzie 2-dniowy, a ci, którym się nie do końca powiedzie pierwszego dnia, będą mieli okazję do rywalizacji dnia kolejnego w niespotykanej dotychczas, turniejowo, formule!

Nie zabraknie także gości i prelegentów, którzy pojawią się na Festiwalu Gier! Na festiwalu będziecie mogli spotkać między innymi Grzegorza Olifirowicza – trenera, przedsiębiorcę, grywalizatora i nauczyciela akademickiego, związanego z branżą gier od 2015 r. Agata Wiatr - animatorka kultury, youth workerka pomagająca młodzieży zrealizować pierwsze projekty społeczno-kulturalne, moderatorka metody design thinking, prowadząca warsztaty z kreatywnego rozwiązywania problemów, koordynatorka projektów kulturalnych i medialnych, to kolejna osoba, która potwierdziła swoją obecność na Festiwalu. 

Zaobserwujcie social media 3k6 Festiwalu Gier i bądźcie na bieżąco!

3k6 Festiwal Gier już 22-23 kwietnia w Targach Lublin!