7. edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych już 13-14 października!

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 13-14 października w Targach Lublin! 30 browarów kraftowych, ponad 200 różnych piw, piwne premiery i nowości, prawdziwy zlot Food Trucków, całkowicie darmowe strefy BARBERÓW i FLIPPERÓW, strefa TATTOO, szeroki wybór alkoholi rzemieślniczych – cydrów, wina i miodów pitnych, a wszystko to w rytm VINYL PARTY.

 

Największa impreza piwna w Lublinie startuje już 13 października!

 

W weekend 13-14 października hala Targów Lublin ponownie zamieni się w największy pub piwny w regionie. Ponad 30 browarów kraftowych, kilkaset różnych piw, piwne premiery i nowości, rzemieślnicze klasyki znane miłośnikom piwa – to wszystko znajdziecie na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych w drugi weekend października!


Z okazji 7. edycji piwnego święta w Lublinie ekipa LTPR przygotowała dla Was aż 7 stref specjalnych #LTPR – sprawdź jakie strefy będą czekać na Ciebie i Twoich znajomych 13-14 października 2023 w Targach Lublin.

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to nie tylko święto miłośników piwnego kraftu!
7. edycja LPTR to 7 stref specjalnych dla Zwiedzających! Oprócz STREFY BROWARÓW KRAFTOWYCH, w której rozsmakujecie się w różnorodnych stylach piwa, ich odmianach i aromatach oraz STREFY ALKOHOLI RZEMIEŚLNICZYCH, w ramach której producenci rzemieślniczego cydru, wina i miodów pitnych ugoszczą najbardziej wymagających degustatorów alkoholi rzemieślniczych, na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych będzie na Was czekać:

 

STERFA FOOD TRUCKÓW - 10 najlepszych Food Trucków, szeroki wybór kuchni świata
i prawdziwy street food na wyciągnięcie ręki!

 

STREFA FLIPPERÓW i GAMES ROOM - Kilkanaście kultowych maszyn i automatów w tym legendarne flippery z lat 90. Przetestuj wszystkie flippery całkowicie ZA DARMO! Jesteś fanem planszówek? Na Targach będzie czekać na Ciebie ponad 100 gier planszowych do wypróbowania ze znajomymi, a także turnieje w nagrodami i gry o tematyce piwnej.

 

Co więcej? Strefa BARBERÓW i TATTOO. Dwa profesjonalne stanowiska fryzjerskie, najwyższej jakości kosmetyki do stylizacji męskiego zarostu i mistrzowie w swoim fachu z The Razors Edge Barbershop i Lublin Blues Barbershop, którzy rozłożą swoje stanowiska na całe dwa dni imprezy i będą strzygli przybyłych piwoszy ZA DARMO! A także absolutna nowość na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych - strefa TATTOO, czyli najlepsze studia tatuażu w Lublinie, które na dwa dni przeniosą swoje lokale do Targów Lublin i będą do Waszej dyspozycji w dniach 13-14 października!

 

Nie ma dobrej imprezy bez muzyki! Bogata dyskografia na płytach winylowych, profesjonalne nagłośnienie i repertuar dopasowany do klimatu Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych - wszystko po to, by w dniach 13-14 października zamienić Targi Lublin w NAJWIĘKSZY PUB PIWNY W LUBLINIE! Nie może Was zabraknąć!

 

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2023

13 października (piątek) 16:00-00:00 

14 października (sobota) 14:00-00:00 

 

 

PAMIĘTAJ! 1/2 litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego, nawet taka ilość szkodzi zdrowiu kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców. Sprzedaż alkoholu osobom do 18 lat jest przestępstwem.