AGRO-PARK 2024: najnowsze trendy i technologie w rolnictwie

Podziel się

Najnowsze modele maszyn rolniczych, spotkania branżowe, innowacje w rolnictwie oraz wszystko to co sprawi, by Twoje gospodarstwo działało na najwyższym poziomie.

W dniach 10-11 lutego 2024 roku odwiedź Targi Rolnicze AGRO-PARK w Targach Lublin i dowiedz się co zrobić, by Twoje gospodarstwo przynosiło większe zyski. 

Przed nami 16 edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, które od lat są w czołówce najważniejszych wydarzeń poświęconych rolnictwu w Polsce. Z dumą prezentujemy najlepsze rozwiązania, których celem jest wsparcie potencjału polskiej wsi. Kolejna edycja AGRO-PARKU już dziś zapowiada się rekordowo pod względem ilości wystawców, powierzchni, innowacji oraz szerokiego wachlarza maszyn, które zaprezentują się na terenach wystawienniczych Targów Lublin. Poszerza się również grono wystawców, którzy w tym roku po raz pierwszy przedstawią szeroką gamę narzędzi oraz części, które znajdą zastosowanie nie tylko w gospodarstwie rolnym. Ponad 15 000 m2 powierzchni po brzegi wypełnione sprzętem i rozwiązaniami dla rolnictwa to znak rozpoznawczy Targów organizowanych w centrum Lublina.

 

Współczesna rolnicza rewolucja

Targi Rolnicze AGRO-PARK skupiają branżowych liderów, prezentujących najnowsze rozwiązania, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na efektywność polskiej produkcji rolnej. Innowacyjne techniki i zastosowanie nowoczesnych technologii wspólnie z tradycją i pasją do ziemi wpływają na dynamiczny rozwój fundamentalnej gałęzi polskiej gospodarki jaką od zawsze jest rolnictwo.

AGRO-PARK to nie tylko zapoznanie się z najnowszymi trendami w rolnictwie, czy nawiązywanie interesujących i niezwykle korzystnych kontaktów biznesowych. W tym miejscu skupia się energia pasjonatów, którzy wspólnie kształtują przyszłość rolnictwa, dbając o zrównoważony rozwój, ekologię i harmonię z przyrodą. To miejsce wymiany doświadczeń, źródło inspiracji i motywacji do dalszej pracy na rzecz rozwoju sektora rolniczego. Tegoroczna edycja to unikatowa szansa na zobaczenie kilku znaczących premier na polskim rynku rolniczym.

 

AGRO-PARK pełen nagród

Nowy rok w Targach Lublin przynosi także niezwykle interesujące możliwości dla osób odwiedzających tegoroczne wydarzenia targowe. Zwiedzający Targi Rolnicze AGRO-PARK mają szansę na atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych! W konkursie organizowanym przez Targi Lublin można wygrać 10 000 zł.  Pozostała pula to atrakcyjne nagrody przygotowane przez Spółkę Targi Lublin oraz wystawców tegorocznej edycji AGRO-PARK.

 

Zaplanuj weekend w Targach Lublin

Targi Rolnicze AGRO-PARK odbędą się w dniach 10-11 lutego 2024 roku, w godzinach 9:00-17:00, w halach wystawienniczych Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. Więcej na: agropark.pl