Do zobaczenia na II edycji StarFest!

Podziel się

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest po raz drugi zaprasza wszystkich pasjonatów szeroko pojętej fantastyki i popkultury do niezapomnianego wydarzenia, które odbędzie się 20-22 października 2023.

 Tegoroczna edycja obiecuje być jeszcze bardziej ekscytująca, pełna emocji i niesamowitych przeżyć.

Podczas festiwalu odbędzie się aż 400 różnorodnych wydarzeń, które zaspokoją apetyt każdego miłośnika fantastycznych światów. Fanów literatury fantastycznej czekać będą spotkania z renomowanymi autorami, dyskusje na temat tworzenia światów i bohaterów, które pozwolą na rozwinięcie własnej wyobraźni.

Dla fanów gier komputerowych przygotowana zostanie przestrzeń gamingową, gdzie będą mogli ścigać się w turniejach, zanurzyć się w wirtualnych światach i poznać twórców ich ulubionych tytułów.

W programie festiwalu nie zabraknie także kosmicznych wystaw, prezentacji nowych technologii, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, koncertów zespołów grających muzykę inspirowaną fantastyką oraz konkursów dla kreatywnych uczestników.

Nie można zapomnieć o wystroju i strojach uczestników, którzy wcielą się w postacie z ulubionych książek, filmów czy gier, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną magii.

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest to nie tylko miejsce spotkań pasjonatów, ale również doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i odkrywania nowych inspiracji. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem science fiction, fantasy, horroru czy superbohaterów, ten festiwal zapewni Ci niezapomniane chwile w krainie wyobraźni i kreatywności.

Przygotuj się na podróż do fantastycznych światów i dołącz do nas na Fantastycznym Festiwalu Wyobraźni StarFest 2023!

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest

20-22 października 2023

Bądź na bieżąco śledząc nasze media społecznościowe oraz stronę: