Festiwal Roślin już w ten weekend w Targach Lublin!

Podziel się

Roślinny market w Targach Lublin! WSTĘP WOLNY!

Festiwal Roślin w Lublinie – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 22-23 kwietnia w Targach Lublin. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach. Wydarzenie zostało objęte również Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

Organizatorzy wydarzenia przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie.

Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o uprawie roślin i zdobyć niezbędne akcesoria do domowego ogrodu.

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu. Jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli, dlatego Festiwal Roślin to idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone dodatki.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Płatność gotówką, kartą lub BLIK.

Festiwal Roślin
Targi Lublin, ul.Dworcowa 11, Lublin
22 kwietnia (sobota) 8:00-20:00 | 23 kwietnia (niedziela) 10:00-18:00