Już na wiosnę Targi Budowlane LUBDOM - 25-26 marca w Targach Lublin

Podziel się

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023 już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin! Poznaj szczegóły wydarzenia i zaplanuj swój udział.

Wielki powrót wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM! 25-26 marca w Targach Lublin! 

Targi LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce, które od wielu lat gromadzi w jednym miejscu zarówno renomowanych producentów materiałów budowlanych, doświadczonych wykonawców, jak i ekspertów z branży budowlanej oraz umożliwia uczestnictwo w interesujących wykładach i debatach otwartych, skierowanych do przedstawicieli branży budowlanej, inwestorów oraz indywidualnych zwiedzających. Trzon zakresu tematycznego Targów LUBDOM stanowi niezmiennie budownictwo.

Na tegorocznej edycji Targów LUBDOM asortyment zaprezentują między innymi firmy działające w sektorze stolarki drzwiowej i okiennej, dostawcy nieszablonowych rozwiązań technologicznych w duchu eco friendly oraz przedstawicie branży architektonicznej. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa czy odnawialnymi źródłami energii.

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM 2023 odbędzie się także IV edycja Lubelskiego Naukowego Kongresu Designu i Architektury. 

IV Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów czy trenerów. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia, które w jednym miejscu skupi wszystkich, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą. Podczas kongresu nie zabraknie pasjonujących rozmów o designie, architekturze, projektach i trendach, które czekają na nas w 2023 i 2024 roku. Kongres jest integralną częścią Targów Budowlanych LUBDOM.

Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest EKOLOGIA W OTOCZENIU CZŁOWIEKA i W PRZEMYŚLE.

Tematyka Kongresu obejmuje następujące zagadnienia:

  • Ekologia i szacunek dla środowiska naturalnego, a biznes.
  • Europejski Zielony Ład – reakcja UE na zmianę klimatu i degradacji środowiska.
  • Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ – Inicjatywy oraz przedsięwzięcia wspierające ich realizację.
  • Zanieczyszczenia i ochrona wody.
  • Czy architektura ekologiczna inspiruje młodych projektantów?
  • Energia z natury.
  • Nowy Bio Design – Wykorzystanie możliwości biomateriałów.
  • Planeta Ziemia, w jakim miejscu będziemy w 2060 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej LUBDOM