Nowe możliwości w Targach Lublin

Podziel się

Już wkrótce w Targach Lublin powstaną najnowocześniejsze sale konferencyjne w Lublinie. Zapoznaj się z planem rozbudowy części konferencyjnej Targów Lublin.

 

Plan rozbudowy części konferencyjnej Targów Lublin uwzględnia modernizację i zwiększenie jej powierzchni poprzez budowę systemu ścian przesuwnych na antresoli C1.

 

W 2024 roku czekają nas zmiany, gdyż do użytku zostanie oddana najnowocześniejsza w Lublinie przestrzeń konferencyjna, o łącznej powierzchni ponad 700 m2. 

 

Moduły konferencyjne z zaawansowanym technologicznie wyposażeniem multimedialnym, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Realizacja systemu ścian przesuwnych umożliwi swobodną modyfikację układu sal, przy jednoczesnym zaaranżowaniu przestrzeni cateringowej bądź wystawienniczej na antresoli C1.

 

Przykładowy układ modułów konferencyjnych pozwala na wydzielenie:

  • jednej sali o powierzchni ok. 630 m2, ok. 450 osób w układzie teatralnym,
  • dwóch sal o powierzchni ok. 300 m2, ok. 220 osób w układzie teatralnym w każdej, każda z oddzielnym wejściem lub połączone,
  • trzech sal o powierzchni ok. 180 m2, ok. 140 osób w układzie teatralnym w każdej, każda z oddzielnym wejściem lub połączone.

 

 

 

 

Chcesz zapoznać się z ofertą konferencyjną Targów Lublin? Zapraszamy do kontaktu

Anna Janiak
KIEROWNIK DZIAŁU KONGRESÓW I EVENTÓW