Targi Lublin 2024: Niesamowite Wydarzenia na Horyzoncie!

Podziel się

W nowym roku Targi Lublin startują z kolejny sezonem wydarzeń, które z pewnością dostarczą niesamowitych wrażeń dla zwiedzających. Sprawdź co Cię czeka w 2024 roku!

Oto, co czeka na Ciebie w najbliższych miesiącach:

Targi Rolnicze "Agro-Park" (10-11 lutego)
Rozpocznijmy nowy rok od głębokiego zanurzenia się w fascynujący świat rolnictwa na Targach Rolniczych "Agro-Park". Oczekuj prezentacji najnowszych technologii, maszyn rolniczych i innowacji, które kształtują dzisiejszą twarz polskiego rolnictwa. Więcej informacji na https://agropark.pl/pl.

 

Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne "ZOOPARK" (17-18 lutego)
W lutym dla miłośników zwierząt, "ZOOPARK" to prawdziwe niebo na ziemi. Poznaj zwierzęta ze wszystkich stron świata oraz najnowsze trendy wśród gadżetów zoologicznych, uczestnicz w warsztatach i przeżyj niezapomniany weekend ze zwierzętami. Więcej o wystawie na https://zoopark.targi.lublin.pl/pl. 

 

Targi Medycyny Weterynaryjnej "LUBWET" (2-3 marca)
Profesjonaliści weterynarii, studenci i pasjonaci zdrowia zwierząt, spotkajcie się na "LUBWET" - miejscu, gdzie najnowsze osiągnięcia w medycynie weterynaryjnej są na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się więcej na https://lubwet.targi.lublin.pl/pl. Bezpłatna rejestracja na Targi znajdujesz się na tobliet.pl

 

Targi Edukacyjne (21-22 marca)
Dla tych, którzy zastanawiają się nad swoją ścieżką edukacyjną, Targi Edukacyjne to doskonała okazja do poznania ofert szkół, uczelni i kursów. Rozpocznijmy podróż ku wiedzy! Poznaj szczegóły wydarzenia - https://edukacja.targi.lublin.pl/pl. Możesz wygrać prawo jazdy kat. B biorąc udział w konkursie na Facebook'u.

 

Targi Budowlane "LUBDOM" (13-14 kwietnia)

Kiedy nadejdzie kwiecień, czas na coś dla tych, którzy marzą o własnym domu. "LUBDOM" to miejsce, gdzie odkryjesz nowoczesne technologie budowlane, materiały i trendy w architekturze. Więcej na https://lubdom.targi.lublin.pl/pl.

 

Targi Motoryzacyjne "Moto Session" (20-21 kwietnia)

Miłośnicy szybkich samochodów i motocykli, przygotujcie się na niezapomnianą podróż po świecie motoryzacji na "Moto Session". Najnowsze modele, akcesoria i pokazy pojazdów czekają! Więcej o Lubelskim Święcie Motoryzacji na https://motosession.pl/pl.

 

Zlot Miłośników Broni, Militariów i Survivalu "Militaria" (10-12 maja)
Historia, militaria i survival – to wszystko i jeszcze więcej na "Militariach". Unikalne eksponaty, pokazy i możliwość spotkania się z pasjonatami. Co zobaczysz na Zlocie sprawdź na stronie https://historia.targi.lublin.pl/pl.

 

Lubelskie Spotkanie Seniorów "LUBSENIOR" (7-8 czerwca)
Dla seniorów, aktywne życie i ciekawe spotkania na "LUBSENIOR". Prelekcje, prezentacje usług dostosowanych do potrzeb starszego pokolenia i wiele więcej. Dowiedz się więcej na https://lubsenior.pl/pl.

 

Terenowe Targi Ochrony Granic "GRANICE" (17-19 czerwca)

Zakończmy sezon wiosenny spektakularnymi Terenowymi Targami Ochrony Granic "GRANICE". Branża związana z bezpieczeństwem granic, innowacyjne rozwiązania, sprzęt i szkolenia dla służb odpowiedzialnych za ochronę granic. Więcej o wydarzeniu na https://granice.targi.lublin.pl/. 

 

Nie przegap okazji, aby uczestniczyć w tych ekscytujących wydarzeniach. Targi Lublin to nie tylko miejsce biznesowych spotkań, ale również świetna rozrywka dla każdego! Do zobaczenia na Targach Lublin w nowym, pełnym możliwości roku!